Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek beképzelt vagyok?

Szerintetek beképzelt vagyok?

Figyelt kérdés
Most samsung galaxy a20e telefonom van és szeretnék egy iphone 8+at karácsonyra de a szüleim azt mondták hogy az sok nekik szerintetek mit csináljak?Hiába mondják hogy sok nekik a 100ezer de szerintem megvennének valahogy én szerintem de akkor nekik nagyon sok költség lenne a karácsony mert a tesómnak is kell venni akkor valamilyen ilyen árban mert nem tesznek kivételt.Szerintetek beképzelt vagyok vagy kérjek más telót?Segítsetek
2020. okt. 9. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lennél beképzelt, ha azt hinnéd, akár tesód kárára is, te azt mindenképp megérdemled.

Így nem beképzelt vagy, hanem csupán vágyaid meghaladlák lehetőségeidet.

2020. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
A mai világban nagyon sokat kell dolgozni 100.000ft-ért, szerintem a mostani telefonod is nagyon jó kérj értelmes dolgot(:
2020. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem ismered a szó jelentését.
2020. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem beképzelt vagy, hanem önző. Nemrég jött ki ez a modell a Samsunggal, mi bajod van vele? Minek kell neked egy új iphone? Semmi szükséged rá, a szüleidnek meg nem fér bele mint elmondták. Ne követelőzz, hanem örülj annak, amid van.
2020. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem beképzeltség, az mást jelent.

Inkább önző vagy, ha nem érted meg, hogy a szüleid nem engedhetnek meg ilyen drága telefont.

2020. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul az iPhone 8 sorozat már nem éri meg. Ennyi erővel ott az új SE 2020, ami iPhone 8 külső és iPhone 11 belsőséget kapott, minimális gyengítésekkel. De még mindig mérföldkövekkel jobb az iPhone 8+ nál.
2020. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem rossz telefon az A20e , bár lehetne jobb is, főleg üzemidőben!

A szüleid hozzáállása reális, mert nem mindenkinek van 100 ezer Forintja telefonra, ez érthető dolog, karácsonyi ajándéknak meg egyenesen luxus ekkora érték, legalábbis egyetlen ember számára! És jó is, hogy a szüleid nem tesznek kivételt, mert reálisan a szülőknek az összes gyereküket egyformán kell szeretniük és bánniuk velük, ez így van rendjén!

Viszont az érdekelne, hogy hol 100 ezer az iPhone 8+ , mert a 64 gigás is 184 ezernél kezdődik legolcsóbban, és amúgy is már 3 éves típus, annyira nem éri meg! Ha elégedetlen vagy a Samsunggal, kérj például egy Redmi Note 8T-t, na az nagyon szuper, főleg 50 ezer Ft körül, de azt se karácsonyra! Vagy Te nem tudod megvenni magadnak?

2020. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most van 80ezrem de azt az állatoknak kell biztosíani mert kell van kecském,diszóm,kutyáim ,tyúkok és ezeknek dolgoztam nyáron hogy télire legyen nekik.
2020. okt. 9. 12:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz tényleg kell egy iPhone... Szerintem ezt gyorsan felejtsd el.
2020. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dolgozz meg az iphone-ért IS!


Ha meg sehogy se fér a keretbe, akkor ne tarts kecskét

2020. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!