Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jön be a...

Melyik telefon jön be a legjobban a lányoknak?

Figyelt kérdés
Ne azt mondjátok, hogy nem számít, mert ez nem mindig igaz.

2020. okt. 12. 12:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%
Iphone 12 Pro Plus 1024 GB
2020. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
30%
Attól függ, hogy egy éretlen kislányt, vagy egy igazi nőt szeretnél-e. Ha kislányt, akkor márkás telefonnal próbálkozz. Ha nőt, nos, őket ez nem, pontosabban nem ez érdekli.
2020. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 meszike91 ***** válasza:
44%
A legdrágább.
2020. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
A retro tárcsázós telefon.
2020. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy régi iPhone nyerőbb mint egy csúcskategória más márkából?
2020. okt. 12. 12:29
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

A teenager korosztályodnál érdeklődj, a lányoknál, hogy "nekik milyen telóval rendelkező fiú" lenne a befutó...

Aki érett, annak ez nem számítana dehát kérdés kiírásából adódik, hogy nem ilyeneket keresel.

2020. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem személy szerint az a lényeg, hogy ne legyen túl nagy maga a telefon, mert azt kényelmetlen nyomogatni és a tárolása is problémásabb. Illetve hogy dual SIM-es legyen, hogy tudjam egyszerre használni mind a két kártyámat. Zenét is hallgatok a telefonomon, de azt gondolom ma már szinte mindegyik okostelefonon lehet. És ilyen kis unaloműző játékokat is szívesen töltögetek le, semmi extra, csak mit tudom én puzzle vagy kártyajáték, amikkel eljátszhatok, miközben várok a buszra.
2020. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Előző vagyok, azt hittem, az a kérdés, hogy én lányként milyen telefonokat szeretek, de most olvasgatom a válaszokat, és komolyan az a kérdés, hogy NEKED milyen legyen? Mert az tök mindegy, azt nem a lányok fogják használni, hanem te. Olyan legyen, amilyet te magad szívesen használsz. Nem is igazán értem a kérdés célját.
2020. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
#8! Azért kérdi, mert szerinte egy menő telefontól lecsúszik a csajok bugyija. 😅😅
2020. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
És szerinted hány lány tudja ránézésre egy telefonról, hogy mennyire menő? XD
2020. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!