Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném lecserélni a telefon...

Szeretném lecserélni a telefonomat. Most: Mate20 Kiszemelt egy iPhone. Vélemény?

Figyelt kérdés

Nem volt még iPhoneom, barátomét szoktam néha nyomogatni, ami egy 11es, nem rossz a forgása szerintem, ti mit mondanátok rá? Lehet a 12est megvárnám, nem részletre szeretném venni.

Vagy esetleg egy P40 jobb lehet?


2020. okt. 12. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd kipróbálni az iOS rendszert, akkor nyugodtan választhatsz iPhone-t. Azok közül én inkább a 11-es szériából válogatnék, szerintem a 12-es nem lesz akkora durranás, főleg, hogy még az akksi is kisebb lesz benne, mint a 11-ekben. De persze, holnap ez tökéletesen kiderül végre (bár, ha így lesz, az nagyon gáz :D).

Viszont szerintem a P40-nel sem fogsz mellé, bár Google szolgáltatások mínusz. De ettől még egy nagyon jó telefon az is.

Neked kell eldöntened, hogy melyik rendszert szeretnéd használni, vagy melyik tetszik jobban. Egyikkel sem jársz rosszul. :D

2020. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se rossz a forgása
2020. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Fogása*


Barátnőmnek iPhone8 telefonja van, az annyira nem fogott meg, sose érdekelt milyen telefonom van, csak már kiprobalnam ha úgyis váltok.

2020. okt. 12. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone XS-em van, Samsungról váltottam. De egyáltalán nem hiányolom az androidot, meg úgy az egészet. Fogásra is jó, na meg hát pénteken töltöttem fel, és most tartok 50%-nál... :D

Szóval nem rossz telefonok ezek sem.

2020. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sem biztos, hogy a 12-es szériából kellene, nem fog annyival jobb lenni, mint a 11-es. 11 pro bőven jó, akku jól bírja normál használattal. (nyilván folyamatos pötyögéssel, mint bármely más telefon ugyanúgy merül)
2020. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én a Mate20am imádom. Fél óra alatt annyit tölt, hogy legalább másfél napig bírja, pedig a Messenger az elég intenzíven megy és munkában is sokat előveszem. Játszani nem szoktam.

Ezt meg akarom hagyni melósnak, de szeretnék mellé egy másikat, tudni illik a 3 kamerabol egy le van szigszallagolva, mert törött, hátlapján az üveg az darabokban a képernyő az karcmentes. De így se befolyásol a széleslátószögön kívül semmit, nagyon jó lefenon, olyat szeretnék választani ami hasonlóan gyorsan reggeli készülődés alatt feltölt és a sima állásban nem merül le félig.

2020. okt. 12. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
11 pro akkor.
2020. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Android után az iPhone kínlódás lesz, bár ha nem használod semmire (csak Facebook) akkor mindegy. P40 felejtős, mert ugye Trumplee miatt nincs rajta Google, anélkül meg semmit sem ér.
2020. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Matek 20 a legjobb telefon Nekem is ilyen volt csak sajnos összetörtem de sose volt vele semmi problémám
2020. okt. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!