Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan mennyire éri meg...

Használtan mennyire éri meg iPhone-t venni?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretném cserélni az XS-em, de nem 12-re. Szeretnék majd egy 11 Pro-t, vagy egy Pro Max-ot a magaménak tudni, de tisztában vagyok vele, hogy nem sok eséllyel lesz már újonnan elérhető megbízható helyeken, boltokban.

Mindenképp hasznaltalma.hu-ról, vagy hardverapro.hu-ról venném (utóbbival már úgyis van jó tapasztalatom, hisz onnan vettem a GTX 1080-am, és kiváló).

Szóval, ha minden kötél szakad, és már csak a használt piac marad az egyetlen lehetőségem, akkor mennyire járhatok jól? Lehet kifogni olyan darabot, amivel még vígan el leszek jópár évig minden gond nélkül, mintha csak újonnan vettem volna?


2020. okt. 18. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én az összes eddigi iPhoneonomat eladtam (kivéve a 3GS-t) és senki nem jött vissza vele, hogy rossz...

nem is voltak azok, vigyáztam rájuk.

alaposan át kell nézni a telefont és odafigyelni a részletekre (iCloud zár például) ésnem lehet probléma.

2020. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem XS-t nincs értelme nagyon 11 Pro-ra lecserélni
2020. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Alapvetően igazad van, én inkább az akksi miatt szeretném leváltani arra. És ez is az oka annak, amiért a 12 kiesik. Azok közül csak a 12 Pro Max-ban van jelentősen nagyobb akku, mint az XS-ben, ami enyhén szólva vicces.
2020. okt. 18. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha kifogsz egy jó eladót, aki pl pont akkor akarja cserélni, akkor bőven megéri. Vannak most is jó állapotú 11ek, de még drága.
2020. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak akksi a probléma, akkor miért nem cseréltetsz akksit a mostaniban azt kész? Nem tudom mennyibe kerül, de feltehetőleg olcsóbb mint egy teljes telefon.
2020. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Marmint ugy unblock kicsi ebben az akksi, az X csaladbol az XS kapta a legkisebbet, 2658 mAh-t. A 11 Pro meg egy picivel tobb, mint 3000 mAh-es akkuval van felszerelve.
2020. okt. 18. 23:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre simán lesz még 11 Pro a boltokban is
2020. okt. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%

12-es szériát még senki sem tesztelte, de már az aksival foglalkoznak sokan, hogy gyenge lesz. Majd meglátjuk gyakorlatban, addig felesleges beszélni róla.

Egyetértek azokkal, akik azt írták XS-ről nem érdemes váltani, hülyeség lenne. Jövőre akarsz váltani, de már most tervezgeted. Egy telefonról beszelünk. :))

2020. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ilyen az én formám. :b A számítógépem teljes cseréjét is 1 évvel előre beterveztem, majd összehoztam. Nem bántam meg azt, hogy jóelőre kiválaszottam mindent.

Most sem nagyon fogom megbánni, ha 12 helyett 11 Pro-ra cserélem a telefont.

De ha ilyen sokan badarságnak gondolják a cserét, akkor fontolóra veszem, hogy inkább várok vele. Hátha jön még ki egy jó széria a 12 után, vagy valami.

2020. okt. 19. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!