Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még bármiféle objektív...

Van még bármiféle objektív érv arra, hogy miért vegyek iPhone-t?

Figyelt kérdés
Régen a stabil, zárt, sok frissítést kapó rendszer dumát nyomatták, ma már azonban egy csúcskategóriájú androidos telefon is megkap 3 főverziót, meg utána biztonsági frissítéseket egy darabig, és ez már nem az a korszak, amikor “xy alkalmazás működése váratlanul leállt”. Ráadásul már a 90 és 120 Hz képfrissítés alap dolog mindenhol. Szóval felmerül a kérdés, hogy milyen érv szól még amellett, hogy iPhone-t vegyek?
2020. okt. 23. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyeni preferencia. Hasznaltam sokaig androidos telefonokat. Azert veszek iPhone-t, mert nekem szimpatikusabb a rendszer, jobb felhasznaloi elmenyt ad szamomra az ios, ennyi. Szerintem egy csucskategorias androidos telefon es egy iPhone kozott kb ennyi, ami dont.
2020. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"bármiféle objektív érv"

ha van más apple cuccod is.

nálam van mac, iPad, stb. így az iphone tökéletesen beleillik a rendszerbe és simán működik minden.

2020. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
A te szemszögedből semmilyen érv nem szól mellette, tehát ne vegyél iPhone-t. Majd ha a saját érveid mellette szólnak, akkor vegyél.
2020. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hiába vettem drága telefont a gyakorin ugyanazokat a hülyeségeket olvasom vele. Nem változott semmi
2020. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Morzsi007 ***** válasza:

Te vegyél egy androidos telefont magadnak inkább.

Jó lesz az is.

Biztos ugyanaz a zöldfülű vagy, aki megkérdezte, ki vesz még iphone-t. :-)).

2020. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
ő az persze... ne vedd fel a hülyeségét, csak reportold a kértésd, aztán talán a modik kidobják.
2020. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
őszi szünet van, úgyhogy van ideje itt nyomorékoskodni ahelyett, hogy kimenne a szép őszben futni, tekerni, vagy legalább inni.... az legalább meglátszana rajta
2020. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy nem kell kidobni engem, töröltetem én magam is nyugi. Csak felregelek néha, megbizonyosodok róla, hogy továbbra is birkák vannak itt, aztán töröltetem magam. A reportolással úgyse mész semmire. Ez nem így működik, hogy valami nem teszik, akkor törölteted. A szabályzatnak tökéletesen megfelelnek ellenben a te válaszaiddal, amik trágárak, de ezt 80 iq alattinak hiába magyarázom.
2020. okt. 28. 06:53
 9/13 Morzsi007 ***** válasza:

Na, van bajod, nem kicsi. Amilyen szöveget lenyomtál, az nem semmi. Most már jobban vagy? Valami nagyon nagy törés lehetett az életedben, hogy ilyen dumához folyamodj egy sz@ros eszköz miatt.

Csak, hogy a kérdéshez is legyen köze a hozzászólásomnak.

Próbálj ki egy ios rendszert, ha bejön, akkor örülsz és használod, ha nem jön be, akkor maradj az androidnál, az okoskodást meg hagyd a nagyokra. Mindegyik rendszernek van előnye, hátránya, egyik sem tökéletes, fiatalabb koromban androidot választottam volna, akkor még szerettem mindent állítgatni, testreszabni, “szögelni” a rendszert, de már ezek nem érdekelnek, nyűg lenne számomra, inkább tudjam használni, mindig működjön rajta minden hiba nélkül, ezt az ios tudja legjobban.

Fogalmad sincs milyen használni egy iphone-t, nem arra értem, mikor ismerősöd oda adja az iphone-t és nyomkodod 1 percet. Ennyire egyszerű. Nem kell ódákat zengeni.


Van még bármiféle objektív érv arra, hogy miért vegyek Androidot?


Mikor többe kerül, mint egy iPhone.

2020. okt. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Megint feleslegesen okádtál ide egy regényt, ennyire ne utatkozz xdd


Egy iPhone 6s-ről írok am, egy kalap f.s évek óta.

2020. okt. 28. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!