Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy IOS? 2020ban?

Android vagy IOS? 2020ban?

Figyelt kérdés
Nos igen, mielőtt lebombáztok tudom, hogy van 100 kérdés erről. De én most új válaszokat szeretnék kapni, frisseket. Jelenleg nem tudok dönteni, hogy Android vagy Iphone telót vegyek. Mindkettő volt már igazából, és tapasztaltam egyiknek és másiknak előnyeit és hátrányait. Android volt az első telefonjaim között, egyszerű volt, lehetett zenéket letölteni mobilról is akár converterrel, személyre szabhatók az ikonok vagy témák. Iphonennál pedig valami brutál gyorsaságra tettem szert, sosem laggolt mint a korábbi androidjaim, sose omlott össze, kamerája valami csúcs volt. Bár sajnos pár év után éreztem a lassúságát, a billentyűzet csigalassúan válaszolt, kameráját be sem töltötte néha. Eddig iphoneból 4s-5s telefonjaim voltak. Androidból pedig huawei amit utáltam, samsung amit szerettem, alcatel ami nagyon régen volt. Jelenleg egy belassult iphone 5s-m van amineka képernyője is széttört így szeretném leváltani egy újabb telefonra amit nem kell cserélgetnem havonta. Kinéztem egy Samsung Galaxy A20e telefont ami teljesen megfelelő, viszont iphonenal is szemezgetek. Viszont ennél sok a macera, mint nincs headphone jack, gondolom a füleseket amiket kapsz hozzá azokat is tölteni kell, zenét nem lehet közvetlen telóról tölteni. Bár nagyon tetszik a rendszer. Ti mit javasolnátok? Bármennyi pénzt rászánnék csak legyen egy jó mobilom végre. Ti melyik telefont preferáljátok? Ja meg a kamera fontos nagyon nekem, mert imádok fozótni és szelfiezni.

2020. okt. 23. 15:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Tehát a kéthetes válaszok már nem felelnek meg mert te új, friss véleményeket akarsz. Világos.
2020. okt. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

1-esnél a pont! én sem kivánok újra belemászni a vitázásba. mindkettő jó és mindkettő rossz :D

épp most nézem a pcx-esek intel vs amd videóját és ott is a minimális 1-2 fps-es f.szméregetés megy.


vedd amelyiket akarod, amelyik tetszik.

annyi támpontot adok, hogy ha vannak apple cuccaid akkor iPhonet vegyél

ha nincsenek akkor jó a droid

2020. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

nem vitának szántam a kérdést...csak nem tudok dönteni.

és attól hogy vannak még kérdések attól tilos feltenni újat? ki tiltja meg?

2020. okt. 23. 16:04
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

az oké hogy nem vitának szántad, de sokan csak arra várnak hogy acsarkodhassanak a másikra. az ilyen kérdéseknél ez mindig így van


nyugodtan feltehetsz kérdés, max a modik tilthatják meg, vagy törölhetik, mert ütközik a szabályzattal.

ebben a témában már vagy 1000 kérdés van, olvasd el azokat is.

2020. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

Én az iOS-t perferálom jobban, mert számomra az letisztultabb és tovább kapja a szoftverfrissítéseket. (Jelenleg az iPhone 12-es széria 2025-ig biztosan kap frissítéseket, androidról ugyanez nem mondható el)


Android viszont szabadabb rendszer, nincs semmi "korlátozás" és millió készülék közül választhatok. És indulnak a 7 inches kijelzők felé hamarosan, ami nagy hátrány nekem.

2020. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
16%

Én az Androidot ajanlom jobban! Sok olyan funkció van benne ami az iPhone ban nincs (pl. ,,rejtett" beállítások amik a Beállítás menü legmélyebb zugaiban vannak). Ezek nagyon nagyon nagyon hasznosak is lehetnek.


(és sok benne az Eaaster Egg is ;) )

2020. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
oh értem. nem tudtam hogy úgy is tilthattják ha neked első ilyen kérdésed ebben a kategoriabancsak van több 100 ilyen :D
2020. okt. 23. 16:45
 8/22 A kérdező kommentje:
jelenleg én épp a 12-rs szériaban gondolkozok. bár előtte még a 11-ben :D. de most a 12 tetszik jobban. nem tudok dönteni :)
2020. okt. 23. 16:46
 9/22 A kérdező kommentje:
de közben meg hiányoznanak az andorid funckiói amiket irtam, de közben meg az iphone elég letisztult ahogy mondod, bár ott is vannak fölösleges appok amik nem kelleenk nekem és kitörölni se tudom :( így sok helyet foglal sajnos. nem értem mi értelme azoknak...androidban nincs ilyen aszem
2020. okt. 23. 16:48
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
Hát ha van pénzed és flexelni szeretnél akkor ott az ifos a túl árazott sz@rjaival ,ráadásul még 10 max 15 év és az ifos eltűnik a süllyesztőbe ha egy gyártó az ős ellenségétől veszi a kijelzőt az szerintem sokat mond, plusz azért az adatok sem hazudnak nem véletlenül a samsung a világ legtöbbett eladott telefon márkája, ha normális telefont akarsz akkor samsung s vagy note széria
2020. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!