Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone miért van lemaradva az...

Iphone miért van lemaradva az androidos telefonokhoz képest ? Nincsen legalább 90 HZ kijelző, USB C port. Miért nem képes gyorsabb töltőt rakni a dobozban ? 5 wattos töltő 2020-ban nagyon gáz. Érdekes több gyártó képes rá.

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 11:44
1 2
 1/12 bp1985 ***** válasza:
62%
Gondolj bele, ha ezeket tudà, háromszor ennyibe kerülne...
2020. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

az komoly, hogy ezek neked problémát okoznak.

nekem nem hiányzik egyik dolog sem...

és ha minimálisan értenél az iPhoneokohoz és nem a origo tech rovat szintén mozognál akkor tudnád, hogy mennyire nincsenek lemaradva... sőt!

de nem is mondok többet, mert tuti rommá fogtok pontozni még így is :DDDD hajrá!! már megszoktam :D

2020. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

90Hz - Majd jövőre lesz hatalmas innováció


USB-C - Mert akkor bármilyen olcsóbb töltő is jó lenne hozzá, vegyél apple ligtning-et háromszoros áron


5V/1A - Ha kell a gyorstöltés, vedd meg (a telefon támogatja)



Én is észrevettem, hogy amit a 200.000 Ft-os androidos telefon mellé gyárilag adnak, ugyanazokat a 300.000 Ft-os iPhone mellé még külön meg kell vásárolni, így már nem is 300, hanem még drágább lenne a készülék (18W Apple töltő 12.000 Ft)

2020. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
2-es, ne is torodj ezekkel az agyoniskolazott barmokkal. :D egy masik temaban szinten probal oltogatni az os-szarszungos banda, sikertelenul. :)
2020. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Paromnak kb az iPhoneommal egy arkategorias Samsungja van, nem vettem eszre, hogy annyival gyorsabban feltoltodne a telefonja, mint az enyem.

Igazabol hetkoznapi felhasznalo vagyok, nem egy hatalmas tech-fan, szoval nem szoktam orakig bujni a specifikaciokat, barmennyire is le van maradva az iPhone (ha le van), meg mindig jobb ezt hasznalni, mint egy androidos telefont, paromtol napi szinten hallom a panaszkodast, hogy most ezt miert csinalja a telefon, azt miert csinalja, miert nem mukodik ez rajta, frissites utan az ertetlenkedes neha, amikor eltunik valami addig szamara hasznos funkcio, stb.

Nekem meg minden nap normalisan mukodik a telefon, nincs teljesitmenyromlas, evekkel kesobb is ugyanolyan, mint aznap, amikor megvettem. Ha ennek az az ara, hogy negyed oraval lassabban tolt fel 100%-ra illetve par Hz-val kevesebb a kijelzo minosege es tarsai, hat felolem legyen xD


Az egyelten negativum amit mondani tudnek, hogy iszonyu szar minosegu anyagbol keszitik a tolto zsinor bevonatat, elobb-utobb mindegyik szetfeslik🤷🏼‍♀️ Ezen esetleg lehetne javitani.

2020. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Most lett egy xiaomi mi 10 lite-om. Előtte Iphone X-em volt és ha lett volna lehetőségem maradtam volna az Apple-nél.

Hiába nagyobb, vagy papíron jobb és előrébb jár minden más telefon amikre te gondolsz akkor is jobb az Apple ( ha az ára mellett eltekintünk )


De ennél a kérdésnél szerintem az ár/érték arány nem játszik, mert téged nem az érdekel, csak hogy " le van maradva".


NINCS LEMARADVA! Legfeljebb ha kell valami vedd meg.

Én mind 2 rendszerből használtam sokáig telefont úgyhogy van alapom összehasonlítani.

Neked van alapod? Személyes? vagy csak elfogult fan vagy?

Hidd el kapnál egy iphone 11-et meg se szólalnál.

2020. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

6-os, teljesen egyetertek veled. iPhone 11-em van es tokeletes.


Elotte androidos telefonjaim is voltak, de soha semmi penzert vagy funkcioert nem valtanek vissza ra.

2020. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Wadmalac ***** válasza:
90%

"Nincsen legalább 90 HZ kijelző"

Egy éve azt sem tudtad, mit jelent telefonon bármi, mai 60 FPS-nél jobb.

Most tényleg annyira hiányzik?

Igen, ha összehasonlítod egymás mellett görgetve a hatvanast egy 90-essel vagy 120-assal, látható a különbség, ha megszokod, zavaró lehet utána a 60.

De amíg nem szokod meg?

Amúgy meg esetleg játéknál számít, máshol nem.

Se videók, se egyéb tartalom nem nagyon érhető el 60 feletti fps-sel.


"USB C port."

Megvan a saját, egyenértékű csatlakozójuk.

Adaptert tudsz venni. Olcsón, úgyhogy léynegtelen részlet.


(mondjuk ennyiért adhatnák a teló dobozában, Samsung S8+-nál képes volt odacsomizni a hagyományos micro-USB - USB-C átalakítót).

Akkor?


"Miért nem képes gyorsabb töltőt rakni a dobozban ?"


Hát istenigazából ez a pont jogos.

Abba az árba beleférne, illetve kutya nem venné észre, ha annyival drágábban adnák emiatt.

De nézd pozitívan, a villámtöltés akkuélettartam-rontó. Tovább fog élni az akku.



Kár ilyesmin morgolódni.

Akinek az Iphone bevált, esetleg otthon már azzal kompatibilis rendsezrt épített ki, Apple számítógép, Apple TV, Apple storage, az úgyis ezt fogja venni, elfogadva a korlátait, aki meg csak flancból veszi ezt, annak úgy kellett.

2020. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Wadmalac ***** válasza:
69%

Amúgy Samsung S10+ telóm van, nem vagyok applefan.


De fel tudom fogni, hogy a vevői igények eltérőek és mindenkinek joga van azt venni, amit akar, azzal együtt amivel ez a vásárlás együtt jár.


Nekem az IOS és kompatibilitási zártsága nem jön be, nekem jó az android.

Az Apple és más, androidos gyártók csúcskészülékei rangsorolhatatlanul egyenlő értékűek, amiben egyik jobb, abban gyengébb a másik és fordítva.


És ha csúcskészüléket nézünk, az árak is már ugyanott vannak.


Az eltérések 95%-a meg csak a tesztcikkekben jelenik meg, használatban szinte senkinek.

2020. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

ja a droidon ha használod a 90 Hz-et a kijelzőn akkor kb felezed az akkudőt.... már megétina hülyének is nem? :D

Meg nyomtadod a gyorstöltéssel aztán lezuhan a repülőgép és mindenki megdöglik mert kigyullad az akkumulátora.

5W-os töltő miért gáz? este felrakod tölteni, reggel meg leveszed... nagy cucc

az usb-c-vel talán egyet tudok érteni. talán

de nekem az sem hiányzott sosem.

suóval feleslegesen vered itt a hátsód a földhöz mint egy hisztis kisgyerek. mert ez nem más mint hiszti!

ha komoly szoftveres vagy hardveres probléma és lemaradás lenne akkor leehet ne miről értekezni. de például szoftverben az apple fényévekkel van előrébb. csak hát te ostoba vagy ahhoz hogy ezt felfogd. nem értesz hozzá, csak összehasonlítottál két specifikációt és láttad hogy egyik több, míg a másik kevesebb.....

mi gyerekkorunkban az autós kártyákkal csoináltuk ezt: mennyivel megy? mi a vége? hány lóerős?

te is csak ennyit csináltál... 60 kevesebb mint a 90, tehát a szifon xar.

majd ha alá tudod támasztani a véleményedet akkor gyere vissza és felejtesd el a hisztit!

2020. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!