Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok kisebb méretű,...

Ajánlanátok kisebb méretű, "nem tepsi" okostelefont átlag felhasználónak?

Figyelt kérdés

Be kell valljam, fogalmam sincs, hogy milyen készülékek vannak a piacon. Nézegettem az interneten őket, de már elvesztem a sok infóban.


Samsung galaxy a41 / a51? Xiaomi esetleg?

Kb. 100ezer forint a keretem.

A Samsunggal, mint márkával nincs gondom, megszerettem a felületet, a lényeg, hogy több évig használható legyen.


Jelenlegi telefonom Samsung Galaxy A5 2016,aminek a méretei 144,8x71x7,3 cm tökéletesen megfelelnek nekem. Azonban ezt a telefont tovább ajándékoznám. Bár már 4 éve nyúzom lassan, de szinte hibátlanul működik.


Munkára, pedagógusként az óráimon is használom, e-mail-ezésre, túraútvonal tervezésre, Waze, fényképezésre (előnyös ha szebb képeket készít a galaxy A5-nél), zenehallgatásra, YT nézésre keresek egy megfelelő telefont. Örülnék, ha lenne benne NFC és ujjlenyomat-olvasó is.


Köszönöm a segítséget!



2020. okt. 25. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha az A széria bevált, annak az új modellei közt nézz körbe.
2020. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Ebben a méretben ma már nem igen van telefon.

A51-es Samsung jelentősen nagyobb, az A41 viszont simán jó méretben.

Ennyiért az A41 talán az egyetlen.

NFC, ujjlenyomat olvasó van.

Átlag feladatokat simán ellát.

2020. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Note 8 pro
2020. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Kedves 3-as! Neked vagy gond van a szöveg értelmezéseddel vagy szimplán idióta vagy! Attól. Mert Xiaomi b.zi vagy attól a Note 8 pro egy baszott nagy tepsi. Ember 162mm, szerinted ez kisebb méretű?
2020. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!