Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minek köszönhető, hogy a...

Minek köszönhető, hogy a kisebb, kevésbé felhasználóbarát email szolgáltatók még nem adták be a kulcsot?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy ugye a piac egyik nagy szolgáltatója a Gmail.

Nem vagyok infó szakember, de én is megtudom állapítani, hogy a gmail sokkal kedvezőbb feltételeket biztosít mondjuk egy freemail-lel szemben.

Biztos csökkent is a felhasználóik száma, de még mindig masszívan jelen vannak.

Gondolom egyik oka, hogy sokan nem akarnak váltani, de ettől függetlenül még mindig tapasztalom, hogy sokan oda regisztrálnak.

Miért?

Főleg, hogy sok oldal felhívja regisztráció közben a figyelmet, hogy a freemail nem elég stabil, előfordulhat, hogy nem érkezik meg soha az aktiváló email.



2015. ápr. 14. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg embernek Magyarországon az e-mail=freemail. Tőlem kérdeztek már olyat is, hogy "Van freemail címed?". A szomorú az, hogy miután megégették magukat ezekkel a szolgáltatókkal, újból oda regisztrálnak, mert egyszerűen nem ismernek mást. Hogy erről az oktatási rendszer vagy mi tehet, azt már nem tudom.
2015. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Minek köszönhető, hogy a kisebb, kevésbé felhasználóbarát email szolgáltatók még nem adták be a kulcsot?"


a "tudatlan" felhasználók, meg a reklám amit lát/nem lát


vannak felh. akik nem bírnak váltani, valahogy "képtelen" elfogadni az újat, és elengedni a régit



meg vannak azok a felh. akik a "helyi" szolgáltatókban jobban bíznak



én jobban bízok egy amerikai szolgáltatóban mint egy kínai vagy magyarban

de igazán csak a saját munkámban bízok

2015. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!