Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez mitől lehet...

Szerintetek ez mitől lehet (Messenger kérdés)?

Figyelt kérdés

Tudom, lehet sokatok feleslegesnek tartja, hogy ezen fennakadok, de kiváncsi vagyok, hogy mitől lehet ez?


Szóval, ha a telefonos Messenger applikációt használom, akkor sosem jelzi ki, ha éppen ír nekem valaki (3 darab pötty). Mióta létrehoztam a fiókomat, 2 darab telefonom volt, de egyiken sem mutatta.

Viszont ha számítógépről lépek be, ott mutatja.


Ez mitől lehet?


Elérhető állapotban vagyok mindig és mindegyik ismerősömmel ezt tapasztalom.



2020. okt. 27. 10:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Amit meg kifelejtettem, hogy egy másik fiókba átjelentkezve pedig működik.
2020. okt. 27. 10:15
 2/5 anonim válasza:

Milyen típusu telefonod van? Nem lehet hogy elavult a telefonodnak az android/ios verziója?

Frissítve van az alkalmazás?

2020. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Nyár közepéig egy iPhone 7+ készülékem volt, mindig a legfrissebb verziót igyekszem használni.

Jelenleg egy iPhone 11 telefonom van, sajnos a helyzet ezen sem lett jobb.


Igazán nem világrengető dologról van szó, tudom, csak puszta kíváncsiság az egész. :)

2020. okt. 27. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez ilyen. Már 2010/12-ben is ilyen volt.

Egy "bug" a végtelen sok közül.


8 évig használtam a facebookot, de szinte minden napra volt valami nyűgje..


Jobb az élet nélküle

2020. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Igazad van, néha több kárt tud okozni, mint amennyi haszna van. Rengeteg félreértés, stb.

2020. okt. 27. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!