Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger értesítés beállítása...

Messenger értesítés beállítása? Lent

Figyelt kérdés
A Messenger valamelyik telefonon jelzi, valamelyiken nem jelzi az alkalmazás ikon jobb felső sarkában egy kis piros számmal, ha van üzenet, és ha igen, mennyi. Én mindig frissítem az appot, mindig a legfrissebb verzió van, azonban nekem sehogy se akarja így "kiírni" a számot. Ha ez beállítás kérdése, akkor hogy tudom beállítani? Nagyon szeretném!!! Ha valaki tud, segítsen!!!

2020. okt. 27. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Már csak a telefonod típusát nem írtad le.
2020. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nokia 2.1 ha ez mond valamit

Android 10

Mindig mindent frissítek

2020. okt. 28. 08:27
 3/4 anonim ***** válasza:

"Tipp: Az értesítési pontok megtekintéséhez koppintson a Beállítások > Alkalmazások és értesítések > Értesítések lehetőségre, és kapcsolja be az Értesítési pontok engedélyezése lehetőséget. Ha értesítése van, és még nem tekintette meg, akkor egy kis pont jelenik meg az alkalmazás ikonján."


Forrás: [link]

2020. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, de nem sikerült. Nem tudom miért.
2020. okt. 28. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!