Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Samsung készülék most...

Melyik Samsung készülék most a legjobb?

Figyelt kérdés

Nekem még mindig a Samsung G. A5 (2017) telefonom van meg,így már 3 éves ami pozitív csalódás számomra,mert gondoltam talán 2 évig kihúzza. Elég felkapott teló is volt ez akkor,jól is sikerült,viszont ha ,,meghal" egyszer csak amin nem lepődnék meg ennyi idő után,akkor céltudatosan szeretnék is venni ugyanígy Samsungot. (Ezt 1 hétig nézegettem)

Most megnéztem milyenek vannak és nagyon hasonlítanak egymásra,mintha csak a név lenne más,viszont árban is különböznek. Mindenképp hosszútávra szeretnék megint kifogni egyet,meg így kiderült,hogy nekem a 32 GB is kevés. Szűrőben bejelöltem az ujjlenyomatolvasót,mert szerintem rohadt hasznos,de képeken nem látszódott,hogy hol is van az olvasó😂 Az S10 lite (meg persze a 20) elég szimpatikus,meg komolyabb is mint így az A-sok gondolom,de drágább is,és most nincs is olyan felkapott telefon,amit úgy vinnének és látná az ember,hogy na ez jó lehet.

Esetleg tapasztalatok valamelyikkel nyugodtan jöhetnek,vagy ajánlás,mert nem akarok egyszer csak kapkodni (legalábbis remélem még van idő),de a teló meg szükséges😬



2020. okt. 29. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, a Note 20 Ultra.
2020. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Samsung Galaxy Z Fold 2
2020. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
A legdrágább
2020. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"de képeken nem látszódott,hogy hol is van az olvasó😂" a képernyőbe van beépítve.

És árat nem írtál, így a jövő s30-as telefonokat mondom legjobbnak, illetve megvárnod érdemes ezeket. Mintha hamarabb jelennének meg ezt olvastam egyszer egy hírben, szerintem várd meg. Processzor terén nagy lesz a fejlődés, hiszen a samsungnak sikerült egy középkategóriás processzort (Exynos 1080) olyanra csinálnia, hogy a jelenlegi legjobb csúcsprocesszort is kenterbe veri, pedig nem adott bele anyait-apait. Nyilván nem a középkategóriás proci kerül majd bele, hanem csúcsprocit csinálnak az s30asokba. S20 se nagyon érte meg megjelenésekor, mivel a snapdragonos s20asok magasról lehagyták az exynosos s20akat. Note 20ba szintén ugyanúgy exynos 990 került (s20ba is ez van) ami szintén hátralépés a versenytársaihoz képest. Jelenleg a legjobb samsung telefon az amerikában kapható Note 20 Ultra 5G.

2020. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
2020. okt. 29. 22:47
 6/7 anonim válasza:
Szia ha esetleg elado lenne érdekelne
2020. nov. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Marmint a galaxy a5 2017
2020. nov. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!