Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jófogáson legtöbb hirdető...

Jófogáson legtöbb hirdető link benyomását kelti, jártatok már pórul onnan vett telóval?

Figyelt kérdés
Pl más színt írnak le, mint amilyen a telefon, ha megkérdezed hol lett véve a telefon, hova szól a garancia felszívódnak stb.

2020. okt. 29. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Biztos nem vennék telefont se használtan pláne nem ilyen helyen. Ha nincs pénzem a jobb telóra újonnan, akkor nem veszek/régebbit veszek.
2020. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

akkor autót se veszel használtan gondolom, mert csak az új :)


Fél éves- éves telefonnal fele pénzt megspórolod.


Nem mindegy nekem, hogy 400k vagy 200k

2020. okt. 29. 16:52
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Akkor vegyél 60-ért. De újat. Jobban jársz.
2020. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
60ért milyen telefont kapsz egyáltalán? Évek óta használtan veszem a telefonjaimat, jó állapotúakat, garanciával, az új ár feléért.
2020. okt. 29. 16:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De lutri, hogy meddig fog működni, hogy hogy vigyázott rá a régi tulaj, stb.

Milyet kapsz? Olyan gagyi a jelenlegi tobb százezres telod, hogy nem lehet vele rakeresni?

2020. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Most adtam el a jófogáson 60-ért egy Note 8 Pro-t, úgy, hogy ki sem volt bontva a csomagolása.

Mindenki csak fikázott, hogy nem ad annyit használt telefonért.

Engem meg nem érdekel hogy a jófogás hallatán mindenki arra gondol hogy ott szarért-hugyért csak hulladékot lehet kapni.

Csak egy embernek volt annyi esze, hogy megnézze mennyi a bolti ára, és elolvassa a hirdetés szövegét, hogy vadi új, bontatlan, meg is vette. Ennyi.

Amúgy meg mindenki azt vesz amit akar.

Nekem a mostani telóm is a jófogásról van, 3 és fél éve vettem, soha nem volt semmi baja, most sincs, kifogástalan. Akkor a bolti 100 ezer helyett 75 ezret adtam érte. Mondjuk durván 20 ezerbe volt eddig évenkénti bontásban.

2020. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért adtad el olyan olcsón?
2020. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 meszike91 ***** válasza:
70%
Szerintem inkább a hardveraprón vásárolj egy jó értékelésekkel rendelkező eladótól.
2020. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért egy autó picit drágább és tovább tart az amortizálódása...
2020. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jófogás, vatera... Mindenhol vannak normális és "link" alakok is. Mielőtt vásárolsz, nézd meg az adatlapot,olvasd el a véleményeket, értékeléseket.


Fontos, hogy mindig utánvéttel vásárolj, ne legyen előreutalás. Én sokszor vásároltam így, negatív tapasztalatom csak pár alkalommal volt, de az is az elején. Az egyik pl. videókártya vétel volt, nem azt kaptam, mint a fotón volt. De mivel mindig bebiztosítom magam, és készítek képernyőfelvételt a vásárolni kívánt termékekről, így gyorsan és egyszerűen vissza tudtam küldeni a terméket ( bár időközben gyorsan levette a hírdetést a fickó ). A másik telefonvételes, előre utalásos sztori, szerencsére itt is volt termék és hirdetés mentésem, az utalásról is volt üzenet, és a csomagot a gls-es emberke előtt nyitottam ki (bár nem akaródzott neki a tanuskodás, írattam vele jegyzőkönyvet a nokia lumia 950 helyett kapott nokia 3110-ről), így ezt is szerencsésen megúsztam.


Ha jók az értékelések, vélemények, általában nincs semmi gond az eladóval. Akik linkek, azoknak már a hirdetéséből is kiderül ( csak előre utalás, csak kápé kööll.... stb) a turpisság.

2021. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!