Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Samsung telefon?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalat alapján nektek melyik volt a legjobb Samsung teló, funkcióban és ár-érték arányban?

2020. okt. 29. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
a xiaomi
2020. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
A50.
2020. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Note 3
2020. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Első...xd

Az első bemegy az autószalonba:

Jó napot melyik a legerősebb Ferrari tipus ami kapható ?

Eladó:

A Lada.

2020. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem volt Samsung-m(pontosabban 3 alsó kategoriás de még régebben) de többször is közel voltam hozzá, természetesen kipróbáltam ezeket személyesen így tapasztalat lényegében:

A3 2017:Magával ragadó méret és prémium hatás, gyönyörű kijelző, igazából a felszereltség sem volt rossz összességében.

De az adott áron valamiért nem nyújtott sok extrát, így hozzátettem inkább és vettem egy XZ1C-t.

Galaxy S6:Mondhatni abban az évben egyetlen igazán jó csúcstelefon volt az aktuális iPhone mellett, iszonyat drága volt viszont, és valahogy nem érte meg a felárat.

De összességében az aktuális csúcstelokkal szemben ez nem halt meg botloop-ban és nem az aktuális melegedő snapdragon SoC-kal rendelkezett(S810-808 maga volt a kazán), utólag már bánom hogy nem ezt vettem meg, valószínűleg most is használnám.(N5X és G4 között vacilláltam végül, igazából mind kettővel mellényúltam volna, de az előbbi halt meg nálam)

Környezetemben most viszont rengeteg van, középkategóriás és csúcsteló egyaránt.

Szerintem az A51 és A71 simán a legjobb ajánlatok között van a szolgáltatóknál, az aktuális S szériás persze nem ár/érték bajnok de tény hogy minden szinten a legjobb között van.

Az A41 pedig a piacon az egyetlen kompakt telefon 100 ezer alatt, ami dicsérendő.(bár UFS-t kaphatott volna azért, akkor nem gondolkoznék a váltáson)

2020. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5%
Ájfon galaxy s10
2020. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Note 9-esem van 2 éve, ami még mindig csúcstelefon számomra, pedig mostmár sok mindenben kezd lemaradni az új telókhoz képest (bár érdemi fejlesztések nem jönnek mostanában az új modellekkel). Sajnos túl intenzíven használom, egész nap a kezemben van, de még mindig nem emlékszem olyanra, hogy úgy rendesen meg tudtam volna akasztani, ami régen jellemző volt azért az androidos telókra. Az akku mostmár kezd gyengélkedni, de még mindig több óra intenziv használatot bír egy töltéssel. És ha már az új modellekről beszéltem: ebben van még jack kábel pl, ami ciki vagy nem, számomra szükséges, mert az otthoni hifirendszerem még nem bluetoth-os, kábelen kell bedugjam. És nagyon szép, nagyon masszív telefon fizikailag is. De mondjuk ez a teljes Note szériára elmondható, hogy a legjobb Samsung, csak ár-érték arányban nyilván nem olyan jó, mert méregdrága, akkor lehet már jobb a párhuzamos S széria.
2020. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy egy A41 vagy egy A51-ben gondolkozom, vagy egy A40.

2020. okt. 30. 15:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem A51 alá ne add, ha a méret nem tényező.

Minden téren jobb, az UFS pedig rengeteget számít.

Nagyjából mint a HDD vs SSD közötti differencia.(nyilván csak a sebességben, technológiai azért nagyon távol áll a kettő összehasonlítás)

2020. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!