Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tervezel új telefont venni?

Tervezel új telefont venni?

Figyelt kérdés
MIről váltanál, és miért? Ha nem, miért nem?

2020. nov. 1. 13:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert 2 hónapja vettem újat (amiből majd egy hónapot a szervizben töltött aksicsere miatt, de mostmár jó). Azért vettem újat, mert a régi már három éves volt. Kezdett lassulni, már az érintőképernyője sem volt tökéletes, és a hangszórója is kezdett bekrepálni. Ezek mellett még az aksi is haldoklott, de az cserélhető lett volna, csak attól a telefon nem lesz jobb.
2020. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És mit vettél?
2020. nov. 1. 13:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Februarban valtottam iPhone 6s-rol 8-ra, nagyobb tarhely miatt. Most nem tervezek ujat venni, majd talan 2-3 ev mulva, ha megunom vagy valami tortenik a mostanival. Szimpatikus most az iPhone 12 (a korabbiakrol lemaradtam, mit tudnak, miben jobbak) de nem szoktam csak azert uj telefont venni, mert kijon epp egy uj.
2020. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy olcsó, általam előtte nem ismert márkájú telefont, Egy Blaupunkt SM02-t. Nem felső kategóriás telefon, az sem biztos, hogy sokáig bírja, de olcsó volt, és az egyik ismerősöm ajánlotta. Amire nekem kell egyenlőre jó.

Szegény vagyok, egyenlőre erre telt.

2020. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#1, és #4 vagyok

#2-re írtam.

2020. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem most egy Huawei y5 2018 van, és egy ssmung a10 3GB-ot akarok venni
2020. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

2019 januárban vettem egy Mate20 Pro-t.

Egyelőre biztosan nem cserélem le, az újabb készülékek egyik újdonságát/erősségét sem használnám ki

2020. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amíg nincs vele komolyabb probléma és nem avult el, addig nem, az előző telefonom, Huawei Ascend P7 nagyon jól bírta, 4 évig tökéletesen működött, de kiöregedett! Most egy Samsung Galaxy A70 van, decemberben lesz 1 éves, közben nyáron leesett az aszfaltra, és pár helyen megrepedt a kijelző, de úgyanúgy full működik, mindenhol érzékel, azon kívül semmi egyéb baja sem lett! Ha mégis beadná a kulcsot, és most kéne újat vennem, tutira Xiaomi Poco X3 NFC lenne a befutó, ez nem is kérdéses!
2020. nov. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Ájfosról váltok, mert meguntam a rakás hulladék rendszert, hogy egy retek appot nem tudok csak áruházból leszedni, mindenért fizess külön még a 300 ezer Ft kidobott pénzen felül, egy idő után tele van vele a f.sz. Meg egy rothadt skint nem tudsz állítani annyira gagyi az a kinézet.
2020. nov. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hosszú évek óta androidos telóm van, és egyik se állítottam át a skin-eket :D Valahogy ami nem gyári az ultra gagyi hatást kelt nekem.

Gondolom drágább játékokat akarsz rá letölteni?

2020. nov. 2. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!