Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ADATA 20000mAh Power...

Egy ADATA 20000mAh Power Bankkal mit lehet tölteni okostelefonon kívül? Tervezek venni egy ilyet, de vajon pl. egy okosórát lehet vele tölteni vagy csak telefont?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Barmit amit ra tudsz dugni:D ugytudom vannak olyan kabelek amivel Xbox kontrollert is tudsz..

Viszont ha ilyen olcso kinai (tudom,hogy kb minden kinai,de itt a legalja kinaira gondolok:D) akkor inkabb meg se vedd..

En 54.000mAh-ost vettem 1x se tudta feltolteni a telefonom.

2018. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja ,most olvasom,hogy ADATA,,Arrol nemtudok velemenyt mondani
2018. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez egy jó power bank, nézz kicsit utána
2018. márc. 21. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Egy szoval sem mondtam,hogy rossz lenne,irtam utana,hogy azt a markat nemismerem.

Egyebkent ha meg csak most tervezel venni akkor honnan tudod ,hogy jo?

2018. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanácsolhatom, akkor vesd egy pillantást az Anker power bankokra.
2018. márc. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az Adata P20000D-re gondolsz. Már egy éve használom és csak jót tudok mondani róla. Ami ezt a power bankot megveri az az Adata P20100 és a Blitzwolf powerbankok :D

A kérdésedre igen, mindent tudsz tölteni róla, olyan mint egy konnektorba dugott hálózati adapter.. 5Volt 1-2 amper tehát tudsz róla tölteni Telefont, bluetooth hangszórót, okosórát, mp3 lejátszót, másik powerbankot, gps navit, bluetooth fülest, elektromos cigit, hurkát, kolbászt stb. :D szóval mindent.

2018. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!