Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom elérni a telefonom...

Hogy tudom elérni a telefonom az sd kártyára mentett adatokat?

Figyelt kérdés
Lementettem egy sd kártyára mindent ami telómon volt. Kiis írta h sikeresen mentve. Aztán visszaállítottam a gyári beállításokat. Mostmár megint működik a telóm, de nem látom sehol a mentett adatokat. Valaki tudja hogy hol kell keresnem?

2020. nov. 2. 15:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha rámegyek a tárhelyre ott az sd kártyánál látom, hogy vagy 2 gb foglalt úgyh elvileg rajta van, nade hogy lehet hozzáférni?
2020. nov. 2. 15:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Adott alkalmazáson belül tudod elérni (képek ,videók, zenék, dokumentumok).
2020. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ott nincsenek:( ráadásul fájloknál megtaláltam, hogy sd kártyán miből mennyi van és mindenhol (képek, videók, dokumentumok stb): 0,00 B tehát nincs rajta semmi, de akkor hova lettek? egyedül az "egyéb"-nél ír ki 2,6 GB-ot. de az mit takar? Meg h h nincs rajta semmi mikor le lett rá mentve?
2020. nov. 2. 15:34
 4/9 A kérdező kommentje:
ha gyári beállításoknál ugye törli az adatok, azt sd kártyáról is törli? kikellett volna vennem belőle miután lementettem? Másik telefonba is benne volt mikor megcsináltam és azon rajta maradtak.
2020. nov. 2. 15:40
 5/9 A kérdező kommentje:
gépre rácsatlakoztatva meglettek😍
2020. nov. 2. 15:56
 6/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Én telefonon és notebookon is Total Commandert használok. A Huawei fájlkezelője nem sokat ér.
2020. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szintén a Total Commandert javaslom, azzal végre használni is lehet a telefont :)
2020. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az micsoda? mire jó?
2020. nov. 7. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Kétablakos fájlkezelő, megcsinál szinte mindent.
2020. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!