Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Black Friday- re lemegy a...

Black Friday- re lemegy a Motorola Moto G8 Power 50000 - re?

Figyelt kérdés
Most 56690 Ft

2020. nov. 4. 15:25
A kérdező szavazást indított:
igen
Nem
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvan rá az esély, de az hamar el fog fogyni ha kajak leárazzák annyira. Itthon nincsenek olyan brutál akciók, mint amcsiban. Maximum ha valami nagyon elfekvő készletről van szó, de a magyar kereskedő vételi ár alatt nem fogja adni a termékeket, ez 99%
2020. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Magyarországon én még nem találkoztam értelmes blackfriday-el, más már igen?
2020. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom inkább figyeld a német amazonon mennyiért fogják hirdetni.black friday.sőt én még szerintem emelkedni is fog az ára Magyarországon.karácsonyig.
2020. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2020. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, most itt a legolcsóbb, de elég sok negatívumot olvasok az Alzáról
2020. nov. 6. 10:02
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem az Alza eladó, csak a telefon.
2020. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Enél nem hiszem hogy olcsóbb lesz mint az alzás ajánlatt.
2020. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 olvastam itt a gyakorin, hogy valakiknek hibásan jött meg a termék és 2 hétig kellett reklamálni, hogy visszaadják az árát
2020. nov. 6. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele.

14 nap elállás van.

Ezt azzal szokták elb@szni, hogy javíttatni akarják a készüléket.

És ebben az esetben már nincs 14 napos elállás.

És a pénz se jár vissza, hanem javítás, csere, stb van.

Ez mind a vásárló hibája. Értem én hogy balfax, meg nem ismeri a lehetőségeit, aztán meg veri az asztalt és a nyálát, de ez mindenhol így van, bárhonnan lehet hibásat kapni. Csak ha fillérb@szós akarsz lenni, és a legolcsóbb helyről vásárolsz, akkor az árral arányosan csökkennek a lehetőségeid arra, hogy konfliktus esetén jól jöhess ki belőle. És ez nem azon múlik hogy Alza vagy nem Alza.

Ha országos minimum áron akarsz vásárolni, akkor azzal befizetsz magadnak egy szivatásra. Ha mákod van, akkor elkerülöd.

Szóval ha hibás cuccot kapsz, azonnal elállás, még csak ne is gondolkodj a cserén.

2020. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!