Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 256 gb- os telefon...

IPhone 11 256 gb- os telefon 200 ezer környékén?

Figyelt kérdés

A régi iPhone- ommal több mint négy év használat utána egyre több a gond. Szar már az aksija, illetve a tárhellyel is szenvedek. Sajnos saját hibáim miatt. Ebből kifolyólag, egyre kevésbé üzemel jól. Nem szeretném ezt tovább részletezni, de úgy döntöttem cserélnem kell. Amikor ezt vettem akkor ezt 200 ezer körül vásároltam. Akkor még viszonylag újnak számított.

Jelenleg az iPhone 11 tetszik. Úgy vagyok vele, ha már le kell cserélnem a telefonom akkor tényleg olyanra ami tetszik. Most ezt nem kinézetre értem nyilván. Viszont ami 256 gb- os az jelenleg 270 ezer körül kezdődik. Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek kb mikorra fog ennek esni annyit az ára hogy 200 ezer körül legyen. Illetve esetleg az ilyen karácsonyi Black Fridayon ki lehet fogni már ennyiért vagy azért ilyen csökkenés ott se lesz?

Nekem is volt anno androidos telefonom, de végül ez vált be. Ebből kifolyólag az olyan kommenteket, hogy szar az iPhone és más telefon jobban megérné mellőzzük légyszi. Nem tud senki se lebeszélni erről. Ismerőseim közül soknak van pl huawei telefonja és a képek minősége meg se közéleti azokat amik iPhone- al készülnek. De ebbe se szeretnek most belemenni, hogy miért ilyet szeretnék venni. Viszont azért 200 ezernél többet már én sem szívesen adok egy telefonért éppen ezért érdeklődök, hogy ki mit gondol a fentebb említett kérdésekről.



2020. nov. 4. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem az iphone11 az jó telefon
2020. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen
2020. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
Esetleg használtan? Most jó páran megválnak a 11-től, mert váltanak 12-re. Könnyen ki lehet fogni pár hónapos darabokat, jóval olcsóbban.
2020. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
soha nem lesz 200ezer a 256-os 11
2020. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó... És mégis miért nem? A régi telefonom bőven száz alatt meg lehet már kapni úgy hogy 200 felett vettem. Az már megint egy más kérdés, hogy mennyi idő kell neki
2020. nov. 4. 21:16
 6/6 Clay Morrow ***** válasza:
39%
Még várj akkor két évet a 11-esre. A 7-es és 8-as 256 GB most van a 200E környékén, 3-4 év után.
2020. nov. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!