Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom bekapcsopni a wifit...

Nem tudom bekapcsopni a wifit és a bluetootht a telefonomon. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Samsung A50 a telefon. Minden más tökéletesen működik és a routerel sincs baj.

2020. nov. 5. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet h repcsi üzembe van?
2020. nov. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy.

A telefon újra inditása

Gyári állapot visszaállitása.

2020. nov. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
beállításokon belül próbálod vagy az ikonokkal gyors elérésbe? én is repülő üzemmódra tippelnék
2020. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Repülőgép módban (is) gond nélkül ki/be kapcsolható a BT és a wifi is. Mindössze annyi történik repülőgép módba váltáskor, hogy a rendszer kikapcsolja a BT -t és a wifi -t is, amik utána még repülőgép módban vissza is kapcsolhatóak...


Itt 2 opció van:

1) Szoftveres hiba (újraindítás, rosszabb esetben gyárizás megoldja).


2) Hardver hiba, pl le ejtés miatt (vagy gyári hiba). Ezt csak szervízben (vagy "ócsóbban" GSM üzletben) javítják (ha lehetséges).

2020. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan de magától megjavult :D. Köszi a válaszokat!
2020. nov. 5. 15:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem volt bekapcsolva a repülőgép üzemmód és többször is újraindítottam. Amilyen hirtelen jött úgy el is tűnt.
2020. nov. 5. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!