Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor SMS-ben rendelhető...

Telenor SMS-ben rendelhető szolgáltatások SMS parancsai?

Figyelt kérdés
Konkrétan az országváltáskor kapott Bon Voyage (üdvözlő) SMS-eket szeretném letiltani, de a többi parancs és az SMS szám is érdekel. Vodafone-nál kaptam egy listát, hogy az adott szolgáltatáshoz milyen kódot kell elküldenem a 1270-es számra, de az nem működik a 1220-nál. A MyTelenor felületen és appban be lehet állítani, de ez céges előfizetés, én nem férek hozzá és a főnökasszonyomnak nincs ilyesmire "ideje". Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.

#Telenor #üdvözlőSMS #SMSkódok
2020. nov. 5. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha SMS belépést választod? Hogy küldjön smst és azzal a kóddal belépsz? Telenor nál nem. Tudok SMS szolgáltatás megrendelés lehetőségről
2020. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hálózatváltás mint információ elég fontos lehet a felhasználó számára, lehet hogy ennek letiltására nincs lehetőség, ha honlapjukon nem találod, megkérdezheted ügyfélszolgálaton, vagy Facebook oldalukon, esetleg e-mail-ben, hátha.

Amit Vodafontól kaptál szolgáltatáslistát, privátban el tudod küldeni nekem? Nagyon érdekelne.

2020. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magánszemélyként a saját előfizetésemnél le tudom tiltani ezt a funkciót, de a céges számot nem tudom kezelni sem a my.telenoron, sem az appal. Azért lenne szükséges, mivel minden egyes országváltáskor 3 sms-t küld, van, hogy egy nap 3 határon autózok keresztül, azért az elég sok. Letiltani le tudom a küldő számot, de akkor is kapok értesítést, hogy blokkolt számról üzenetet kaptam. Ezt kellene megszüntetni. Vodafone-nál a 1270-es számra kell küldeni a z XSMSBV illetve SMSBV parancsot kell küldeni a 1270-re, ezzel lehet engedélyezni/tiltani a BonVoyage üzeneteket. A Telenor oldalán van rá utalás, hogy náluk is van ilyen, de nem találtam meg a kódokat és hogy milyen számra kell küldeni (bár valszeg a 1220-ra).
2020. nov. 5. 11:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Az SMS belépést próbáltam, de azzal csak korlátozott hozzáférést kapok, pár alap infót meg lehet nézni, ennyi.
2020. nov. 5. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!