Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon hangszóróját halkíth...

A telefon hangszóróját halkíthatja egy elé helyezett vékony porvédő réteg?

Figyelt kérdés

Egy telefonban ki akartam cserélni a hangszórót mert a gyári már recsegett bizonyos hangerőnél gondolom a sok por ami bele ment amiatt,és vettem egy utángyártottat ami olyan mint a gyári.De a gyárinak a kimenetén lyukacsos és semmi nincs ilyen szűrő előtte az utángyártottnak meg egy vékony réteg valami zajszűrő van de nem merem eltávolítani két okból sem egy még van elállási jogom a vásárlástól kettő meg nem tudom ,hogy azon réteg alatt ugyan olyan lyukacsos e a hangszóró rész kimenete,és ugye kérdés ez tompíthat e jelentősebben a hangon.

Igaz a kép kicsit homályos de látszik a különbség jobbról a gyári balról az utángyártott.

[link]



2020. nov. 6. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem oszt, nem szoroz.
2020. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a fura,hogy a gyárihoz képest jóval halkabb ugyan azon a hangerőn,a forgalmazó szerint nem bonyolult szerkezetek olyan mint a gyári vagy szól vagy nem szól.De amúgy külsőre is tök ugyan olyan.
2020. nov. 6. 17:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont máshol nem igazán találtam hangszórót ehhez a telefonhoz max egy darab bontottat de ugye ott is ki tudja mennyi port kapott vagy ilyesmi,mert ez szerintem azért lett ilyen recsegős mert ismerősöm poros környezetben dolgozik és használta.
2020. nov. 6. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz az úgy, az utángyártott ahogy van, nem jelentős csökkenés
2020. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4/


Hát amúgy ezerszer jobban szól már a recsegős torzítóshoz képest

2020. nov. 6. 18:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Na kiteszteltem teljesen a vásárolt és a gyári hangszórót,arra jutottam nem igazán van tényleg különbség csak az,hogy az ujjnak gyönyörű a hangja egészen max hangerőig nuku torzítás a gyári meg xy hangerőig elfogadható de maxon torzít meg ilyesmi.
2020. nov. 6. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!