Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Poco x3 Nfc, Redmi note 9 pro...

Poco x3 Nfc, Redmi note 9 pro vagy Mi 10 lite? És melyik miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Poco X3 NFC
Redmi Note 9 pro
Mi 10 Lite
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alaplap szerint bár kicsi az eltérés, de a sorrend a legjobbtól a leggyengébbig: Mi 10 lite, Poco x3, Redmi note 9 pro;


Anyaghasználat design (szubjektív): Mi 10 lite, Redmi note 9 pro, Poco x3 nfc;


Kamera, kicsi az eltérés, de szerintem: Poco x3 nfc, Mi 10 lite, Redmi note 9 pro;

Hangszóró: Poco x3 nfc sztereó hangzás miatt.


Kijelző: Mi 10 lite (amoled kijelző, nagyobb fényerő, jobb betekintési szög, always on kijelző, képernyő alatti ujjlenyomat), Poco x3 nfc (nagyobb képfrissítés 120 Hz), Redmi note 9 pro (semmi extra, korrekt minden itt is azontúl...).


Hálózati kommunikáció: Mi 10 lite (5G, Bluethoot 5.1), Poco x3 nfc = Redmi note 9 pro (Bluethoot 5.1, azon túl semmi extra)


Hangszóró: Poco x3 nfc sztereó hangzással bír;

2020. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennél hasznosabb kommentet ritkán látni. Sokat segített, köszönöm szépen!
2020. nov. 8. 19:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy hétköznapi használatra kellene. Netezni, zenét hallgatni, szeretek fotózni, és néha játszani is rajta (CoD Mobilet)
2020. nov. 8. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Én poco X3-at vettem és elégedett vagyok vele. Max annyi hogy erősebb fényviszonyoknál elég rosszul látható a képernyő.
2020. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!