Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy androidon a banki tartozás esetén korlátozhatják a telefon használatot? Konkrétan az appokat is.

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 19:51
A kérdező szavazást indított:
Nem hallottam erről.
Hallottam róla, de nem érint.
Nem hallottam róla, de nem érint.
Igazságtalannak tartom.
Igazuk van, jól teszik.
Ez megint milyen gusztustalan húzás már!
Egyéb, megírom.
22 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Felháborító, ehhez nincs joguk! Ha ennyi a probléma a részlete vett telefonokkal, inkább szüntessék meg. De amúgy valószínűleg könnyű lesz blokkolni az "app" internetkapcsolatát, így mind hiába.
2020. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy nem is konkrétan az appok, hanem magában az androidban lesz ilyen korlátozási lehetőség.
2020. nov. 8. 20:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Van megbízható forrásod, kérdező? :)
2020. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Akkor se másszon ki a netre az engedélyem nélkül. Minden háttérforgalmazás blokkolása az első dolgom új telefon beüzemelésénél, meg a teljes forgalmazás tiltása azoknál az appoknál (rendszerfolyamatokat is beleértve) aminek a működéséhez nem kell.
2020. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez komoly, de nem hiszem, hogy van ennek valóság alapja.
2020. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az egyik itthoni hírportálon írták, nem tudom mennyire lehet ez igaz.
2020. nov. 8. 20:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A linket kérem én is, had nevessek. :)


Az operációsrendszernek semmi köze a banki adataidhoz, főleg nem a számlaegyenlegedhez. Az, hogy milyen hiteled van se rá tartozik.


Ekkora baromságot. :)

Gondolj bele. Veszel hitelre egy telefont. Ez azt jelenti, hogy pl 2 évig tartozásod van a bank felé, amit havi X forinttal rendezel. Akkor 2 évig nem használhatod a telefont mert számlatartozásod van? :D


Max a szolgáltató szüneteltetheti vagy szüntetheti meg a szolgáltatást, ha nem tudja a számládról levonni a számlaösszeget.

2020. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2020. nov. 8. 20:22
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Jaaaj... origó.. :DDDDDD
2020. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 qkker1 ***** válasza:
42%
Még ha igaz is lenne, ami azért az origonál erősen kérdéses, akkor is ki fogja a telefonomra feltelepíteni, mert én nem adnék rá engedélyt!
2020. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!