Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Turbado.hu oldallal kapcsolatb...

Turbado.hu oldallal kapcsolatban néhány véleményre lennék kíváncsi. Mennyire megbízható oldal?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Itt már nézted?

[link]

2020. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Vortrex ***** válasza:

Én rendeltem tőlük robotporszívót. Jóval áron alul kínálták, mint a többi bolt, ezért bennem is volt egy kis gyanakvás, de simán megérkezett. Ráadásul a kommunikációjuk is jó, részletesen küldték az email-eket, hogy hol tart a kézbesítés.

De nem véletlenül ilyen olcsó, külfödi raktárokból lobbyzák össze a termékeket, ezért relatíve sok a várakozási idő, 2 héttel minimum érdemes számolni, de valamit valamiért.

2020. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Telefont rendeltem, semmi probléma nem volt, 1,5 éves már a telefon és még működik.
2020. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Telefont rendeltem. A rendelés után eltelt 5 munkanap, azt írták az oldalukon, hogy 2-5 munkanap a szállítás, úgyhogy írtam nekik egy emailt. Ott közölték, hogy 2-!9!! munkanap a kiszállítás, miután feladták (ami még 5 munkanap alatt nem történt meg), ekkor megkérdeztem, hogy legalább árgarancia van-e (mivel 3000 forinttal esett az ára), mondták, hogy csak ha újra rendelem. Végül inkább elálltam a rendeléstől és megvettem máshonnan. Viszont mások dicsérik a Turbadot.
2020. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én 5 és fél éve az előző telefonomat tőlük rendeltem, és semmi probléma nem volt! 2 MUNKAnapot írtak szállításra, amit teljesített is a futár (igaz én pénteken rendeltem, ezért kellett 4 napot várnom, de aztán kedden meg is érkezett) ! Bontatlan doboz, hibátlan állapot, összes gyári tartozék, és mivel az oldalon nem részletezték, ezért meglepetésként csak itthon a garanciapapíron derült ki, hogy GYÁRI garanciát adnak hozzá! Viszont végül sosem volt rá szükség, a telefon 4 évig tökéletesen működött! (Huawei Ascend P7)

Bár eddig csak akkor egyszer rendeltem tőlük, de nagyon jó tapasztalatom volt, és manapság is kimagasló az értékelése, amondó vagyok, hogy célirányosan a Turbado az egyik, ha nem a legjobb mobilos webshop, csak ajánlani tudom!

2020. nov. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Én is vásároltam tőlük kb. 2 éve, és nem volt velük semmi gondom! Gyors kiszállítás, segítőkész telefonos ügyfélszolgálat, jó árak!

Hááát... most éppen (2020.nov.13) sehol nem érhetőek el:

turbado.hu

turbado.de

turbado.cz

turbado.pl

stb.

Szóval... egy hatalmas nagy kérdőjel???

2020. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
2020. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Még szerencse, hogy nem tőlük vásároltam, gondolom ha nem érhetőek el, akkor a garanciák is úsztak :\.
2020. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Vortrex ***** válasza:
Para
2020. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2020. nov. 13. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!