Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most iphone 11 -et venni ?

Megéri most iphone 11 -et venni ?

Figyelt kérdés
Megéri még egyáltalán? Vagy a 12 már sokkal jobb és jobban megérné hosszabb távra (3-4 èv ) ? A 12 a külső változásokon kívül miben különbözik? Sokkal jobb ? Sajnos nem vagyok profi a témában elsősorban iphone 11/12 tulajdonosok és hozzáértők véleményére lennék kìváncsi. Köszi!!!

2020. nov. 10. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokkal jobb, megéri még mindig a 11-es széria. De én aszondom', még az XS, XR is megérheti, ha csak annyi a keret.
2020. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

megéri

4-5 évig még jó telefon lesz!

2020. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem például nem éri mega azt a plusz 100 k jelenleg, mert semmijét sem használnám ki jobban jelenleg. Majd 3-4 év múlva ha lecserélem a 11-emet, de akkr is csak a szögletes szélekért, mert az a halálom, annyira tetszik. :D
2020. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Létezik olyan időpillanat, melyben megéri iPhone-t venni? :D

Tejóisten... Nem a telefon kell nektek, hanem a vele járó státuszszimbólum...

2020. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
4, vagy a szolgáltatások és a biztonság 😉
2020. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Aha, jajaja... :D
2020. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsók, alapjáraton nem vagyok ilyen de emiatt most eléggé felment bennem a pumpa. Ez nem a facebook, nem kell ideirni ha érdemi valaszt nem tutdsz irni, csak idejossz oltogatni. Hidd el nem villogni akarok a telefonommal a munkámhoz ill. fotózáshoz kell! Én sem fikázom az androidos telefonokat, pedig lehetne! Illetve ez már nem 2016 mikor még ez a lejárt duma ment hogy azért vesznek az emberek iphone-t mert az menő. Egyszerűen azért vesznek ilyet mert számukra ez a jó, ugyanúgy ahogy számodra az android:)) Remélem jól esett a lelkednek ideírni és kioffolni azért mert szeretnék normális telefont venni ! Kivanom hogy egyszer legyen annyi agysejted, hogy felfogd neha jobb csondben maradni mert a kutya se kivancsi rad, es azt hogy neked soha ne legyen semmid amivel bármiféle “státusszimbólumot “ elérsz ! Inteligenciahiányos f@*! Szep estet!!
2020. nov. 10. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

Még szidkozódik, mert neki nem telik rá, és kiveri a hisztit. :DDDD

Nem akarom ki mondani, de a C kategóriájú emberek szokása ez.

2020. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Es ha C tipusu vagyok ? Akkor mivan? Nem a származás határozza meg hogy mennyire vagy értelmes. Ha te értelmes magyar ember lennél, és nem tudsz érdemben hozzászólni a témához akkor szépen továbbmész nem pedig offolsz. A dicső magyar emberek szokása ez a : azért mert neki nem telik rá.. mire is nem telik nekem ? Honnan ismersz te egyáltalán hogy megmondd mire telik nekem, s mire nem?

Másrészt meg ha te idejössz és veszed a fáradtságot( hogy ha már értelmes nem jön ki belőled) hogy ideírsz rosszindulatból, akkor ne lepődj már meg hogy nem hagyom szó nélkül. Ilyenkor örülök neki hogy nem vagyok magyar! Bár az értelmesebb réteg ugye nem ez alapján ítélkezik. És nyugodt a lelkiismeretem mert vannak normális magyar barátaim. Sajnos a magyarokat is büdös parasztoknak tartják és egy kalap alá veszik őket:(( ugyanúgy, mint a romákat pont az ilyen agyhalott bunkó emberek miatt, amilyen te is vagy😕😕😕

2020. nov. 10. 22:34
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Nem is neked írtam, atyaúristen. Látszik te sem vagy értelmesebb annál a személynél, akinek a válasza törölve lett.
2020. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!