Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári akku gyári logó nélkül?

Gyári akku gyári logó nélkül?

Figyelt kérdés

Ezt rendeltem a Skyphone-tól:

[link]


Ez érkezett:

[link]


Csak nekem tűnik ez sima Ebayes kínai utángyártott szarnak? Hol a Sony logó?


2020. nov. 11. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak neked. Ez nem gyári. Utángyártott kínai filléres szar.
2020. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Innen rendeltem a Xiami telefonomhoz akksit. 13 óra töltés kevés volt, hogy betudjam kapcsolni a telefont.Visszadták az árát, postaköltséggel együtt.Ennyiből korrektek voltak.
2020. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Hol a Sony logó?"

Itt van, ha ezt keresed.

[link]

A másikat meg küldd vissza, kérd vissza a postaköltséget is, mert nem azt küldték amit kértél.

2020. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elszúrtam, mert nem néztem meg jobban az értékeléseket, pedig azokból kitűnik, hogy ez náluk rendszeres. Mondjuk nem bontottam ki semmit, szóval megy is vissza postafordultával nekik. Pofátlan banda.
2020. nov. 11. 14:01
 5/7 A kérdező kommentje:

Már megy a mismásolás, miszerint ők ezt kapták gyáriként a beszállítójuktól. Melyik beszállító? A Huanghong ltd? Mintha egy mobilokkal foglalkozó bolt alkalmazottjának nem kellene tudnia, hogy miben különbözik a gyári az utángyártottól. Még most is tök hülyének nézik az embert.

És ez egy 4.8 értékelésű bolt.

2020. nov. 11. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:

"ők ezt kapták gyáriként a beszállítójuktól."

Az Emagos linken szereplőnek is ők a beszállítói:

CégnévCellmaxphone Kft.

Alapítás éve:2000

Cím:6500 Baja, Kőszegi utca 12 (Nem átvételi pont)

Web: [link]

Facebook: [link]

Email:info@skyphone.hu

Tel.:06709842931


Az oroszok (kínaiak) már a spajzban vannak.

Ugyanott készül a logós és a sima verzió is:

Shenzhen De Mu Trading Co., Ltd.

3 docsi az alapár, nagyobb tételben kedvezmény.

Ha megvettek több mint 500 darabot, akkor kb. 1600-ra kijön darabja, azt szétdobják az országban, darabján fognak egy ezrest, a többit a többi kereskedő fölözi, mindenkinek kell haszon.

2020. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt akarták hogy küldjem vissza, de nekik is megírtam, hogy más hibája miatt nem fogok fizetni egy fillért sem. Végül küldtek érte egy futárt, másnap pedig visszautalták a pénzt.

Gondoltam megkérdezem, hogy megérte -e a szarakodás ezzel és a bizalom eljátszása, de felesleges.

Amikor filléreken nyerészkedik a bolt, ott már az alapoknál van a probléma.

2020. nov. 23. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!