Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol volt azalatt az idő alatt...

Hol volt azalatt az idő alatt a telefonom?

Figyelt kérdés

Nemrég (ma) beszéltem az emaggal, hogy mi a helyzet a szervizbe beküldött telefonnal, amit innen október 28.-án vitt el a futár. Múlt héten pénteken kaptam a szerviztől egy e-mailt, hogy megkezdték a telefon vizsgálatát. (Ezen a napon érkezett be a telefon a szervizbe az ügyintéző szerint.) Arra lennék kíváncsi, hogy azalatt az idő alatt amíg bekerült a szervizbe, addig hol volt a telefon? Azt mondta az ügyintéző, hogy 15 munkanap a javítás és a visszaküldés, legyek türelemmel.

Köszönöm ha válaszolsz!


2020. nov. 11. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy csak x számú javítandó terméknél viszik szervizbe a csomagokat.
2020. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja élhet, hogy pl. Csak 10 telefont visznek be egyszerre
2020. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

28-án felvette a futár, elvitte a területi elosztóba.

onnan 29-én ment tovább, talán 30-án, aztán továbbküldték a szervizbe, de lehet hogy csak 2-án, az megérkezett 3-án.

1-én nem dolgozott senki a Mindenszentek miatt, úgyhogy lehet hétfőn hozzá sem nyúltak hanem a fontosabb prioritásos csomagokat kezelték amikkel vasárnap nem tudak foglalkozni.

a szervizben meg van más telefon is amit javítanak, szépen beállít a sorba a tied is. 1-2 napot ott is pihent a polcon mire valaki pénteken ránézett.

szal sajnos egyáltalán nem sok ez az idő.

2020. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, általában 2 hét, amíg a forgalmazó elküldi a szervizbe, és utána 1-2 hét amíg a szerviz megoldja. Ezért ajánlott egyből szakszervizbe vinni/küldeni, legtöbb forgalmazó ezt hangsúlyozza is.
2020. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Sajnos most van először dolgom ilyennel, hogy futárral visszaküldöm, nem tudtam, hogy ez a menete a dolognak.
2020. nov. 11. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!