Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az miért van hogy amikor...

Az miért van hogy amikor mobilnál böngészőben pörgetem le vagy fel kis húzásra is nagyon begyorsul végigpörög, vagy úgy veszi hogy valamire rányomtam és betölti? Ez szerviz dolog vagy együtt kell vele élni?

Figyelt kérdés

Samsung Note 10 Lite-nél van és nagyon zavaró. Előtte Samsung J5-öm volt és nagyon ritkán futott így fel vagy le a keresésnél.

Tegnap vettem. Még szokjam és jó lesz vagy visszavigyem?



2020. nov. 12. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a Note 10 gyors, a J5 volt lassú.
2020. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha koszos a képernyő és nem jól érzékeli az érintéseket. Esetleg ha nagyon hideg a készülék, véletlen rálehelek és párás lesz.


A fertőtlenítőszer, amit a párom a tabletünkön használ, teljesen hazavágja a képernyő érzékelését, főleg, ha töltőn van. Le kell tisztítani a fertőtlenítő maradványait, és akkor jó lesz.

2020. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a gyorsasága a baj hanem a nyomásérzékenysége a képernyőnek.


Nem lehet koszos 1 nap után, és még a gyári védőfóliát is leszedtem és utána is túlérzékeny, azaz normál lefele pörgetésre nagyon begyorsul és sokszor kattintásnak érzékeli és betölt oldalakat, pedig csak lefelé akartam görgetni a panelt.

2020. nov. 13. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nem annyira rá nyomni a panelre az új járat.
2020. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*ujjadat
2020. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!