Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes váltani Huawei Mate...

Érdemes váltani Huawei Mate 20 Proról Apple iPhone 12-re?

Figyelt kérdés
Most fog lejárni a hűségem a telekomnál és cégesen tudnék vásárolni kedvezőbb áron. Mivel MacBook Airem, illetve iPad Pro készülékeim vannak, így jól tudnának kommunikálni a készülékek egymással, de nem tudom, hogy ilyen áron mennyivel tud többet nyújtani az iPhone, mint a Mate 20 Pro.

2020. nov. 13. 11:51
A kérdező szavazást indított:
Maradunk Huawei Mate 20 Pronál
Váltunk Apple iPhone 12re
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Már csak a kompatibilitás miatt is megéri megvenni.
2020. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ízlések, pofonok és igények. ha elégedett vagy a mostani telefonoddal, megszoktad és nem vársz tőle többet, akkor én nem cserélnék - ahogy nem is cserélem a sajátomat évek óta. minek, ha megfelel?


én szeretem, hogy amit az iPaden elkezdek, azt az iPhone-on befejezem - és fordítva. azt is szeretem, hogy jön egy SMS-em, vagy hívásom és nem kell az iPhone-ért nyúlnom, mert ugyanúgy látom és válaszolni is tudok rá az iPaden is. meg hogy ugyanazzal a kábellel tudom tölteni őket - mondjuk ez pont csak a hagyományos iPadekre igaz, mert az iPad pro USB-C-t használ, az iPhone-ok meg még mindig az Apple saját szabványú Lightning csatlakozóját. ezen a téren pont most állsz jobban és visszalépés lesz az iPhone a Huaweihez képest.


nekem a Huawei képei nem tetszenek annyira, szerintem túlszínezi. nem vagyok nagy híve a telefonok által szoftveresen automatikusan feljavított képeknek - de állítólag az Apple is egyre jobban tolja ezt, úgyhogy ebben pont egyre kevésbé van különbség köztük.


az iPhone 11 és 12-nél sokkal nagyobb a kamera látószöge, az különbség lesz a Huaweihez képest - és nem biztos, hogy előnynek érzed majd.

2020. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még lehet várok vele, majd február környékén fogok váltani, akkor már az árak is lejjebb mennek. Meg jó telefon a mostani, eladni semmiféleképp nem fogom.
2020. nov. 17. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!