Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 Pro Max, vagy...

IPhone 12 Pro Max, vagy várjak egy újabb androidra?

Figyelt kérdés

Elöljáróban: Soha nem volt még semmilyen ios készülékem, és nem is vágytam rá, csak egy túlárazott vacaknak tekintettem, de most volt a kezemben egy 12 pro, és nagyon megfogott. A jelenlegi telefonom is androidos, és így közel 4 év után nem árt nyugdíjazni szegényt.

Ami miatt választanám:

kamera,

vízállóság,

anyaghasználat,

vezeték nélküli töltés,

megjelenítés (az nem izgat, hogy csak 60 Hz),

sebesség,

hangminőség (felvételben is)

Semmit nem találtam eddig, ami meggyőzne arról, hogy mást vegyek, viszont nem szeretnék kiadni ennyi pénzt azért, hogy csalódjak.



2020. nov. 16. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem fogsz csalódni . Nekem iPhone 11-em van és meg vagyok vele elégedve . Ebből gondolva a 12-es széria is hasonlóan jó .
2020. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Szar akksi

Vezeték nélküli töltés van androidba is és az akkora mint a vezetékes iphone 12

Szóval akárhogyan is nezed a vezeték nélküli töltés sokkal lassabb mint androidon (a vezetékes is)

2020. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Nekem XS-em van, pöpec kis telefon.

De, hogy 12-re nem váltanám le, az hétszentség... Kisebb akksit kapott MIND, mint a 11-es széria tagjai? Tegyék fel maguknak mélyre...

Ha csere, akkor én mindenképp 11 Pro Max-ot veszek. Azt ajánlom neked is, ha iPhone-t szeretnél venni, az totál megéri.

2020. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

#3 +1


"vezeték nélküli töltés,"

Azt nem árt tudni, hogy a MagSafe szép karikákat hagy a tokokon. :)

2020. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg, ha az ár nem probléma. Csalódni nem fogsz, iOS-t pedig nagyon könnyű megszokni.
2020. nov. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

attól h kisebb az aksi még nem lesz roszabb az üzemidő

ne legyél már ennyit sötét

már annyiszor lelett írva de sok idióta még mindig nincs tisztába ezzel

2020. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!