Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az mitől lehet,hogy az sms-t...

Az mitől lehet,hogy az sms-t 5-6nappal később kapom meg,mint amikor elküldték?

Figyelt kérdés
Samsung A10es független telefonom van.Okt.elején vettem.A kártyám Vodafone-os.Ez a probléma az előző telefonomnál is fennállt,ebből gondolom,hogy a szolgáltató miatt van.Tapasztalt ilyet más is a Vodafone-nál?
2020. nov. 17. 05:16
 1/9 anonim ***** válasza:

A szolgáltató mit válaszolt erre a kérdésedre?

Ha magadnak küldesz üzenetet, megkapod rövid idő alatt?

2020. nov. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg idoutazas ?
2020. nov. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

5-6 nappal későbbre teleportáltak vissza az előző életed után. A SIM is új vagy az a régi és csak a telefon új?

Ha nem keresel senkit, akkor le tudod tesztelni, hogy új életed lett, mert senki nem fog tudni felhívni. Minden ami neten keresztül megy, pedig már az AI, tehát nem biztos, hogy ugyanazok írnak neked a közösségi oldalakon, csak ugyanazok az ismerőseid nevében, esetleg cserélődnek a profilképeik. A SIM-et ha lecseréled, mint új információ ami létrejön, akkor lehet helyreáll a dolog. De azzal megszüntetsz egy olyan információt, ami a múltadban volt. Döntsd el akarod-e.

2020. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1:Még nem beszéltem a szolgáltatóval,és magamnak sem küldtem üzenetet.Nem minden üzenetnél van ez így,de 2-3esetben előfordul ebben a hónapban is.


2:Idióták ne válaszoljanak!

2020. nov. 17. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszélj a szolgáltatóval, illetve érdemes lenne kicserélni a SIM kártyád is.
2020. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"... magamnak sem küldtem üzenetet."

Miért nem?

2020. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit számítana,ha küldenék magamnak sms-t?
2020. nov. 17. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Csupán annyit, hogy nem nekünk írogatnál hogy mit számítana, hanem kipróbálnád te magad, hogy megkapod-e időben vagy sem, hiszen mi sem tudjuk.

És a szolgáltatót sem viccból emlegettük, ő tolja a rendszert a háttérben, ami az sms küldéshez szükséges.

Én feladom.

2020. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Add fel,nem is kellett volna írnod(fogyatékosok gyűjtőhelye lett ez az oldal)!

Nem minden esetben van ez így,van,hogy időben megkapom.(ezért érzem fölöslegesnek magamnak írni)

Leginkább arra lennék kíváncsi,hogy más volt-e már így?(de,mintha ezt is leírtam volna)

Igen,be fogok menni a szolgáltatóhoz,csak nincs mindenre időm.

2020. nov. 18. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!