Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 7 okoskámon...

Xiaomi redmi 7 okoskámon próbából bekapcsoltam a hangfelvételt, aztán most már csak szüneteltetni tudom, de itt marad az a nagy fehér mező a képernyők akkor is, ha kikapcs után bekapcs a telefont.Hogy tudnám elküldeni az ann.ába?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék megszabadulni tőle teljes kikapcsolással, de sehol nem ad erre lehetőséget....hogy b.ná meg aki megalkotta....(dühös)
2020. nov. 20. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hard részét, vagy a futó folyamatoknál bezárni.
2020. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reset*
2020. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De kapcsold ki hosszabb időre, h@tha segít.
2020. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de ezek a globális segítségek kel sajnos nem megyek sokra mert akár az a hardver izé vagy a másik azt se tudom hogy hol keressem. Én csak hogy tudok működni ha mondják hogy első kattintás ide oda kattints csak... az azt meg tudom próbálni most hogy kicsit hosszabb időre kikapcsolom aztán ha ez segít akkor nyertem. Nagyon zavaró hogy mikor bekapcsolom a gépet akkor ott van az a üzenet És eltakarja a felületet más fontos dolgok elől illetve azt hiszem hogy most jött valami de nem jött semmi csak annyi hogy be van kapcsolva vagy nem is kell hogy bekapcsolva legyen a hangfelvétel

Basszák meg az anyjukat (bocs')

2020. nov. 20. 19:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a kikapcsolás jó ötlet volt, bekapcsolás utánmár nem jött elő. Köszi!
2020. nov. 20. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2020. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!