Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy pár napos Iphonom....

Van egy pár napos Iphonom. Eddig minden rendben működött, de ma reggel ki írta hogy nincs sim. Egész nap nem tudtam használni, csak mikor hazaértem és kivettem a kártyát és visszatettem. Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valamiért picit elmozdult benne (leesett, más külső hatás.) Ilyenkor ki be teszed/ mint ahogy most is tetted, csak rögtön, nem vársz vele/ és fél perc múlva használhatod is. (Egy sima gémkapocs megfelelo hozza.)
2020. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Nem esett le, meg semmi ilyesmi. Ténleg szinte spontán történt. Legalábbis nem emlékszem ilyesmire, nagyon vigyázok rá. Remélem nem fordul elő többet. Ezer éve Iphonom van és még nem történt ilyen.
2020. nov. 20. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Minden, elektromossággal működö szerkezetnél előfordul minimális korrózio, ami főleg erősebb időváltozásnál következhet be. Simkártyát kiveszed, finom ronggyal átörölgeted és mehet vissza.
2020. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!