Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akar megszabadulni...

Miért akar megszabadulni mindenki a galaxy s advance tipusú mobiltól? Van valami hiba vele talán? Ár/érték arányban pedig jó készüléknek tűnik. Pár napos, hetes telókat árulnak.

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan annyit árulnak mint a több tipusból. Jó telefon amúgy,de van jobb is.
2013. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyet tervezek venni,de elég sokkal találkoztam különböző oldalakon,és tényleg pár napos és hetes telefonok,amiket áruba bocsátanak tulajdonosaik jócskán bolti ár alatt.Ezért tettem fel ezt a kérdést némi aggodalommal.
2013. febr. 26. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pár hónapja vettem, T-mobile.

Alapból 2.3.6 Android fut rajta, ami egy 2 magos telefonnak nem igazán jó. Nos csinál furcsa dolgokat, instabil és lassú is néha, a HD játékokat nem futtatja jól ahogy kéne.

Elvileg januárra igérték a JB frissítést, de még a kies nem lát semmit, a T-mobile addig húzza amig az emberek megunnak várni és lecserélek ezt a telefont. Felháborítónak tartom, hogy még most sem adták ki! Igy ez a telefon egy kalap szar. Házilag heggesztett rom-ot nem akarok rátenni, illetve az orosz JB-ről is hallottam 1-2 furcsaságot. Szóval várok, hogy a T-mobile mikor méltóztatik egy frissítést kiadni, hacsak addigra már rég túladok ezen a telefonon.

2013. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen telefonom van, és maximálisan meg vagyok elégedve vele :) Az eddigi összes játék ment rajta, net is jó nem is szokott lefagyni meg ilyeneket csinálni. Csak ajánlani tudom :) BTW a kamerája gyönyörűen fotóz!
2013. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!