Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár napos szervizes lg g4nek...

Pár napos szervizes lg g4nek lehetnek mellékhatásai?

Figyelt kérdés

Konkrétan 1 hete rendeltem a mobilkereskedésről egy lg g4 készüléket.1 óráig jó volt aztán megadta magát (magától ugrándozott oldalakra,az oldalán rezget a kép..) ,tehát gyári hibásan küldték ki.Rögtön is írtam az oldalnak de nem válaszolt rá...


Visszavittem és közölték velem hogy kicserélik, 1 pillanatra elkérte a boltos csaj a telefon minősítésre,és vicc nélkül a bőr hátlapját 2 helyen is megsértette (benyomta,megkarcolta,lehorzsolta) ,természetesen nem a szemem előtt.. és hát erre ráfogták hogy használt tehát használtnak minősítették ezért már csak a szerviz maradt..

Ebből aszt akartam kihozni hogy 1 ilyen "mocsadék,*****" oldal,eladó üzletnél ha az ember szervizbe adja a készülékjét mire lehet számítani? A telefonnak lesznek e mellékhatása és ha igen akkor mik?


UI:Ha valaki teheti ne a mobilkereskedésről rendeljen..



2015. okt. 29. 19:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehetőleg az írjon aki már rendelt a mobilkereskedés.hu-ról van hasonló csöves oldalakról..
2015. okt. 29. 19:50
 2/3 anonim válasza:
én rendeltem onnan de én z3-at azzal teljesen megvagyok elégedve.próbáld meg felvenni velük a kapcsolatot.
2015. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az üzletükbe i s bementem de nem cserélik ki...szervizbe vitték.. de mint leírtam már az előbbiekben alapvetően hibásan küldték ki és nemhogy kicserélnék szervizbe küldik..és nem tudom mire számolhatok a telefonból szerviz után ettől a "kereskedéstől".. hogy hibás lesz még e vagy nem
2015. okt. 31. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!