Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 20 lite LCD...

Huawei Mate 20 lite LCD kijelző cseréje segítség?

Figyelt kérdés

Van egy huawei mate 20 lite telefonom.betört a kijezője. Vettem ebayen egy nem legolcsóbb kijelzőt (még szerszámokat is adtak hozzá).

YouTube alapján precízen szakszerűen kicseréltem és egyszerűen nem jelenít meg semmit.Már vagy 20 videót néztem meg és mindent jól csináltam.

Benyomom a bekapcs gombot csak egy kicsit világosabb lesz a kijelző (a kijelző oldala fehér led világít ha ki van szerelve) de semmit nem jelenít meg. Viszont a telefon agya működik mer jönnek a Messenger üzenetek.

A litium aksi fel van kicsit púposodva. Lehet ha aksit is cserélek akkor megoldódik a probléma?

Töltöre rakva is ugyanilyen.

A válaszokat előre is köszönöm 🙂



2020. nov. 24. 20:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ha berakom a hibás de még jó régi kijelzőt ugyanez a probléma
2020. nov. 24. 20:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Ember...

"A litium aksi fel van kicsit púposodva."

És ezt te még töltőre raktad? Azonnal dobd ki, tűz/robbanásveszélyes!


Biztos, hogy mindent jól csináltál? Minden csatlakozó jó helyen van, rendesen a helyére van pattintva?

2020. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindent jol csináltam

Akkor egy aksicserét is ejtek

2020. nov. 25. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!