Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiomi Mi Note 10 Lite vélemény?

Xiomi Mi Note 10 Lite vélemény?

Figyelt kérdés
Ezen a telefonon gondolkodom, bármi tapasztalat? Ár érték arányban megéri?

2020. nov. 24. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen telefonom. Ha van rá pénzed szerintem vedd meg, erős kis telefon.
2020. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Xiaomi éri meg a legjobban ár érték arányban. Én csak ajánlani tudom.
2020. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az Apple találta fel az okostelefont, nehogy azt vegyél! Csakis műanyag olcsó kínai utánzatokat óriási hájpal mögötte. Az Apple termékei túl vannak árazva..... Igen? Kinek csinálták aki: 7,25 dollárra rúg az óránként minimálbére alsó határa? (Havi 1218 dollár azaz 347.130 Ft) Tehát nem a 107 nettóra készült? Akkor túl van árazva! Jogos! Számold át tehát ha neki a fizetéséből kijön minden hónapban 1db. Ja hogy nem 107 ezer lett az ára? 6000 forint volt egy Camping kerékpár amikor fénykora volt. Mostmeg vannak 27 ezerért annak mondot valamik........ Összeállt miről van szó?
2020. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Augusztus óta van ilyen telefonom. Teszi a dolgát.
2020. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A gyorstárcsázót valakinek sikerült beállítania?
2020. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!