Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger probléma, valaki segít?

Messenger probléma, valaki segít?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy mikor először letöltöttem és fiókot csináltam a Messengerben, a telefonszámomat használtam regisztrációkor. Ezzel nem is lenne baj, de az utóbbi időben ha valaki olyannal szeretném felvenni a kapcsolatot, aki nincs benne a telefonos névjegyzékemben, nem küldi el az üzenetet és egy hibakódot ír ki, ami nagyjából annyi, hogy mivel az illető nincs benne a telefonos névjegyzékemben, a fióktípus korlátozásai miatt nem küldhetek neki üzenetet.

Valaki tud erre megoldást?



2020. nov. 27. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
használd emailel vagy fb fiókkal
2020. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na, köszi...

Ez lenne a célom. De nincs ilyen lehetőség a beállításokban

2020. nov. 27. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

" a fióktípus korlátozásai miatt nem küldhetek neki üzenetet."

Tavaly télen megszüntették a külön Messenger-regisztrációt, akinek még van az használhatja, csak ilyen megkötések vannak. :/

Így próbálnak rákényszeríteni a Facebook használatára is.

Ja, és ha kilépnél a Messenger-fiókodból, nem fogsz tudni visszalépni sehogy, ezt tartsd szem előtt.

2020. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat... Akkor Facebookot kell csinálnom. És azt a telefonszámomat, amit a Messenger fiókomhoz használok, azzal a számmal tudok a fiókhoz Facebookot létrehozni, vagy teljesen új profilt kell csinálnom?
2020. nov. 27. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs mód a két fiók összecsatolására, teljesen új profilt kell csinálnod.
2020. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És akkor gondolom a régi beszélgetések elvesznek, mindenkit egyesével újra meg kell keresni
2020. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!