Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sok ember miért akar megszabad...

Sok ember miért akar megszabadulni iPhonoktol?

Figyelt kérdés
2020. nov. 27. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Aki iPhone-t vesz önszántából, az vélhetőleg nem akar tőle megszabadulni. Akinek nem tetszik az iPhone, az nem vesz, így nem kell tőle megszabadulnia. Most akkor mi a kérdés?
2020. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
75%
Kérdezd sok embert.
2020. nov. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Mert megveszik és rájönnek hogy nagyobb a füstje mint a lángja. Jól fel van kapva de nem is éri meg a hátrányai miatt. Egyrészt szar az akksija, másrészt nem jó hozzá akármilyen app, mindenben különcködik. Mivel Európában az Android a piacvezető, minden arra jelenik meg először, egyszerűbb vele az élet. Az IOS-osok vagy várnak az adott appra, vagy keresnek egy hasonlót, mert minden van nekik is, csak más...

Soha többé iPhone-t.

Rájöttem hogy ezerszer jobb az amiből a legtöbb van (Android) mert könnyebb vele az élet, mivel alapból minden arra van szabva. Ami más mint a megszokott, az nem előny, hanem hátrány. Ott van másik példának a Xiaomi (olyanom soha nem volt) annak meg a töltője tök más mint egy sima mini usb és ez szintén hátrány mert nem jó hozzá akármilyen ami épp az ember keze ügyébe kerül.

2020. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

"annak meg a töltője tök más mint egy sima mini usb"

Hülyeséget írsz.

Mini usb kb. 8-10 éve nincs már semmin.

A xiaomi-n is ugyanolyan csatlakozó van (micro usb, az újabb típusokon type-c) mint minden más androidos telefonon.

2020. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy azért adják el sokan az iphone-t, mert évek múltán is van értéke. A levedlett androidos telókat meg bedobják a fiókba, mert olyan keveset ér, hogy nem érdemes az eladással szórakozni.
2020. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Mit tudom én hogy hívják. Olysn mint a sima usb csak kisebb. A páromnak van Xiaomi-ja és tök más a töltője, sokkal szélesebb mint egy sima megszokott töltő. Az enyémbe meg jó az elektromos cigim töltője is, meg kb minden eszközömé, így tölthetem bármivel ami épp kéznél van. Ha valahol együtt vagyunk, lemerül és nincs nála töltő, megszívta mert nem jó az övébe az enyém.

Kötekedhetsz nyugodtan de napi szinten látom a telefonját és a töltőkábelét, tök más mint a standard.

2020. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

#6: A te telefonod régebbi, ezért még microusb van rajta, a párodnak meg újabb, ezért type-c van rajta.

Kötekedhetsz nyugodtan, de a te telefonodon lévő csatlakozó egy kifutó szabvány és a párodén lévő type-c az új standard.

2020. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves a telefonom.
2020. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És már ne is haragudj, de nem én kötöttem beléd. Én veled ellentétben kérdésekre válaszolni vagyok itt, nem azt lesni hogy mit írnak a többiek és kibe lehet belekötni. Magamtól hozzá nem szólnék más felhasználókhoz, nekem nem fáj ha valakivel nem egyezik a véleményünk, annál meg valamelyest magasabb intelligenciaszinttel rendelkezem, hogy valakinek azt írjam, hülyeséget ír.
2020. nov. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van aki azért adja el mert nem jött be neki az iPhone,és vannak akik évente cserélik ezért adják el.
2020. nov. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!