Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Könyörgök mondja meg valaki...

Könyörgök mondja meg valaki mit csináljak, mert összeroppanok. Elmondhatatlanul ideges vagyok ok nélkül. Hogy tudok ettől megszabadulni? Meditáljak, sportoljak, mi a franccal tudom helyretenni magamat?

Figyelt kérdés

Ha valakinek kedve szottyan belém rúgni, vagy olyan szuper tanácsokat adni, hogy pl. "verd ki" vagy hasonlók, az inkább lépjen tovább, és verje magát földhöz máshol.



Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2020. máj. 2. 08:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Egymilliárd tennivalóm lenne, és nagyon nagy kedvem is van hozzá, de ettől a rohadt hangulattól képtelen vagyok 2 percnél tovább bármit is csinálni. Olyan mintha fájna valamim amit nem érzek.

Egyébként szó sincs arról hogy túlhajtanám magam, hátha valakinek ez is eszébe jutna mit problémaforrás.

2020. máj. 2. 08:28
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be rock vagy metál zenét, ne olvass híreket, fb-t, és bár hiányoznak, pár nap alatt nyugisabb leszel.
2020. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Depressziós vagy? Vagy inkább pánikroham? Ha van nyugtatód, vedd be, ha nincs, akkor igyál valami töményet. Ha ez sincs, akkor nyomj le 30 fekvőtámaszt (komolyan mondom). Ha öngyilkos késztetésed van, akkor hívd ki a mentőket.
2020. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A rockzenét megfogadom mindenképpen. A több napos tétlenségtől össze is omlanék, az kizárt hogy csak vegetáljak. Így is megőrülök a járvány miatt, nagyon aktív életem volt előtte. Most is, és eddig is lekötöttem magam, de most van ez a belső korlát amit nem tudok felbontani.
2020. máj. 2. 08:32
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem vagyok lehangolt, nincsenek öngyilkos gondolataim, az edzésen pedig sajnos túl vagyok. Mégpedig egy egy órás intenzív edzésen, hogy pontosítsak. Nem segít semmi. Nem pánikroham, évek óta nem volt, nem is érzem hogy lenne.


Csak a tehetetlen harag van, de az olyan erősen amilyet nem igen tapasztaltam eddig. Mint a fogfájás, vagy én nem tudom. Csinálnám a dolgaim, de nem megy.

2020. máj. 2. 08:33
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Mióta van ez? Lehet ettől a változékony időjárástól is.Én ilyenkor sokszor meg tudnék ütni valakit.

Fáraszd le magad valami sporttal,aztán meglátod mennyire működik.Táplálkozni,hogy szoktál mostanában?

2020. máj. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A kiváltó okot kell megszüntetned, de erre csak te tudod a választ.

Korlátozás, munkahely bizonytalansága, párkapcsolat, egészségi problémák, stb, mind-mind hozzájárulhatnak az idegességedhez. Próbáld kielemezni az okát, vagy menj szakemberhez!

2020. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok,nem olvastam a válaszaid...

Emberi kapcsolatokban konfliktuskezelésben,hogy állsz?

2020. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha kàvàzol vagy energiaitalozol akkor ne fogyasz ilyeneket. Ezeknek is van ilyen belsö feszko csinàlo hatàsa
2020. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mármint előző előtti.
2020. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!