Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Iphone-t vegyek magamnak?

Milyen Iphone-t vegyek magamnak?

Figyelt kérdés
Elég régóta van Iphoneom. Kezdetben egy játék miatt vettem meg barátnőm bíztatására mert neki is ilyene volt, és nagyon megkedveltem azóta. Eddig volt Iphone 4s-em majd 5s de az utóbbis nem szerettem, mert gyorsan kellett döntenem és a színe se jött be. Mostani Iphoneom eléggé lelassult, felszakadt a képernyője, koszos lett belülről szóval kellene egy új telefon. Olyan kéne amivel nagyon szép fotókat tudok csinálni meg jó szelfieket persze, hiányolom a mostaniomon mert baromira homályos felszakadt képernyő miatt. Legyen sok tárhelye, mert sok játékot szeretnék majd rátenni, sokat fotóznék vele és pesze sok zene menne rá. Színben bármi lehet végülis csak ne szürke, olyan semmit mondó nekem. Láttam, hogy a mostani Iphonokhoz nincs mellékelve rendes töltő, ezt hogy lehet pótolni? Akik mostanában vettek új Iphonet, milyet vettek és miért döntöttek mellette? Előre is köszi a válaszokat. Ja és kérlek ne ajálgassatok androidot vagy akármit mert csak is iphone mellett maradok. Ja és pénzileg fizetnék bármennyit, mert gyűjtök rá egy ideje. 23L

2020. nov. 28. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kamerát jelölted meg, mint legfontosabb szempont ezért 12 pro / pro maxot ajánlanám. Ezeknek van a legjobb. 12 minié vagy 11-esé már nem olyan jó a kisebb szenzorok miatt.
2020. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) akkor a 12-es szériából választok majd.
2020. dec. 1. 20:19
 13/15 A kérdező kommentje:
ti amúgy melyik színt választanátok a 12 mini közül? azt hiszem ez lesz a nyertes mert a mérete nagyon tetszik. csak a színekkel is bajba szoktam lennni.
2020. dec. 1. 20:24
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt a színt válaszd, ami neked tetszik, ezt mi nem tudjuk eldönteni.


De, ha már így kérdezted, én tuti pirosat vennék, jól is néz ki és nemes célt is támogatok vele.

2020. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy azt de én minden színt szeretek :D..ezért nehéz dönteni.csak nem sok színválaszték van most a 12ben..mint a 11ben. nekem tetszik a kék a zöldes meg a piros.
2020. dec. 1. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!