Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyek Iphone SE (nem 2020-as)...

Vegyek Iphone SE (nem 2020-as)telefont, aminek az akkumulátor 80%os?

Figyelt kérdés
Mindenképpen Iphone SE telefont szeretnék venni, és mindenképpen használtat. Akitől venném, azt mondta, hogy neki 1 napot így is kibír a telefon. Attól félek, hogy rövid időn belül, annyira rossz lesz az akkumulátor teljesítmény, hogy cserére szorul majd. Szerintetek mennyi időt bírna még így ki a telefon akkumulátor csere nélkül?

2020. szept. 7. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még 381 napot, 4 órát és 52 percet.


Ez a kristálygömb kategóriájú kérdés, nincs ember aki meg tudja neked mondani. Lehet hogy 1 hónap lehet, hogy 3 év.


Az összes használt telefonban van rizikó illetve nyilván az akksijuk is használt. A rizikóért cserében lehet olyan telefonod amit egyébként nem engedhetsz meg magadnak. Én a helyedben nem fsnék ettől.

2020. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Az iPhone SE megkapta az idei iOSt is, tehát 2-4 évig még elmegy, de akkucsere ajánlott
2020. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Az aksi csere a régi SE-be nem egy horror összeg. Te is kitudod cserélni, ha nagyon akarod, nem kell atomfizikusnak, persze mindenki máshogy áll a dolgokhoz. Max alkudj egy kicsit belőle. Egyébként meg jó lehet még egy ideig a jelenlegi aksival is.
2020. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mikor érdemes akkumulátort cseréltetni az iPhone-ban?

[link]


[link]

iPhone SE akkumulátor csere 9.490Ft

Már nem nagyon drága az akkucsere egy SE-ben.


amúgy meg a 80%-os akksi nem feltétlenül jelenti, hogy az már kuka.

Nekem a 89%-os a 8+-ban tényleg kibírja az egész napot.

2020. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyiért adja, és milyen állapotban van a telefon.

Én 40-ért adtam el az enyémet, ami nagyon szép állpotú volt.

Emlékeim szerint 82%-os volt az akku de ahogy én használtam naponta többször töltöttem. Ez nem csoda mert már nyilván nem 100%os kapacitáson üzemelt mint új korában. power bank jó szolgálatot tett, naponta többször töltöttem - gyorsan merült a teló.

Szóval ez attól függ milyen állapotú a telefon és mennyiért adja.

2020. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már 1-2 hete megvettem a telefont. Szuperül funkcionál, nekem kibír egy napot az aksija :)

2020. szept. 30. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok:

Szívesen!

Ez a lényeg hogy elégedett vagy!

Használd egészséggel! :)

2020. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!