Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Twrp recovery MÉRT nem bootol...

Twrp recovery MÉRT nem bootol be? ZTE BKADE L7

Figyelt kérdés

Sziasztok. Remélem valakinek van e ötlete, vagy esetleg volt benne része. Szóval, Linuxon fastboottal flasheltem twrp recoveryt a telefonomra. A következö müveletetek hajtottam végre:

Fel telepitettem a fastbootot, a adb-t és a telefon driverét. majd letöltöttem a twrp.img fájlt és be másoltam a platform-tools mappába. Ezeket természetesen root jogokkal tettem meg. Majd root joogal nyitottam terminalt és a következö parancsot adtam ki:

adb reboot devices

adbreboot bootloader

ilyenkor fastboot modban van a telefon.

fastboot devices

fastboot flash recovery twrp-2.8.x.x-xxx.img

és a végén ki irta a sok számot meg hogy rámásolt. és hogy finis

majd újra inditottam fastboot reboot parancsal.

a telefon müködik a de ha meg nyomom a bekapcsolo gombot és a -volume gombot nem érem el a recoveryt csak a zte android felirat jelenik meg. valamit ki hagytam volna? egy csomo le irást néztem. több verzito, és mindenki igy csinálja.


2020. nov. 29. 04:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem irni hogy az usb hibakereésés engedélyezve.
2020. nov. 29. 04:03
 2/4 A kérdező kommentje:
ZTE BLADE L7
2020. nov. 29. 04:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Probáltam eszköznév alapján is keresni twrp-t De mindegy milyet rakok rá nem hajlando be bootolni. Hátha van valakinek ötlete hogy valamit ki hagytam.
2020. nov. 29. 04:06
 4/4 anonim válasza:
Bootloadert feloldottad?
2022. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!