Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dec. 15. én fogok venni egy...

Dec. 15. én fogok venni egy iPhone 11-et, valaki akinek olyan van tudna mondani róla egypár szavat? kicsit félek tőle mert már rég volt iPhoneom😅

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Tanulj meg magyarul.
2020. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne félj, két hét múlva te is tudsz majd mondani egypár szavakat róla.
2020. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
22%
:))) egy kérdést tett fel, amire normális választ várt. Azért mert egy szót elírt, nem kell egyből lecsesznetek őt😄 Nem értem, ha nem válaszolsz a kérdésére és csak belekötni akarsz, miért még fárasztod magad?😃
2020. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
89%
Van benne automata javítás és a prediktív szövegbevitel. Arra pedig látom, hogy szükséged is lesz.
2020. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

2-es vagyok.

én lustaságból linkeltem a videókat.

nem akarok sokat írogatni a telefonról, úgyis csak ugyanazt tudnám elmondani amit a videóban elmondanak a srácok.

2020. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Jobb is, ha félsz tőle.
2020. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!