Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ügyfélkapunk keresztül hol...

Ügyfélkapunk keresztül hol tudom bejelenteni, hogy eltűnt a mobiltelefonom?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek akarod ott bejelenteni?
2020. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki balfék, azt nem kell bejelenteni az ügyfélkapun. Ha mindenki így tenne, túlterhelné a rendszert.
2020. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom... most már elbizonytalanodtam, én úgy tudom, ilyesmit a rendőrségnek szoktak bejelenteni. Mert kinek lehetne még?
2020. nov. 30. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Miért akarod oda bejelenteni ?

Ha Android akkor rakeresel a Google fiokodban hogy hol van, odamesz érte.


Ajfonon is tuti van ilyen azt nem ismerem

2020. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt jelentkezz be az AppleID-dal - amivel az iPhonera is be voltál jelentkezve és az iPhone keresése pontban nézd meg mit mutat

2020. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó, csak sajnos kellene hozzá a mobilom, hogy bejelentkezzek- ugyanis küld egy számsort, ami megerősíti, hogy én vagyok az, aki be akar lépni.

Nézem lokátorral, de csak annyit ír, hogy offline.

2020. nov. 30. 18:43
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem igazán tudom... most már elbizonytalanodtam, én úgy tudom, ilyesmit a rendőrségnek szoktak bejelenteni. "

Ja, akkor miért az ügyfélkapun keresgélsz?

[link]

[link]

2020. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!