Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei emui rendszere tényleg...

Huawei emui rendszere tényleg ennyire rémesen hulladék?

Figyelt kérdés
már hónapok óta bugolt a google discover a 2019-es huawei p smart telefonomon, ami abból ált hogy elhúztam jobbra, bejött a google discover és amikor kicsit legörgettem benne akkor vagy visszadobott 1-2 másodperc után az elejére vagy visszadobott a kezdőképernyőre, ha a google keresőmezőbe beírtam valamit akkor görgetek egy kicsit és befagy az egész, megáll és hiába nyomkodom görgetem nem történt semmi, csak chrome-on keresztül tudtam keresni is, ma délben reseteltem a telefonomat, mostmár normálisan működik a google discover, vagyishát féligmeddig mert kb fél percenként most is kidobál meg feldob a tetejére, annyival javult a reseteléstől hogy nem 2 másodpercenként csinálja hanem 30 másodpercenként, ez mitől ilyen fos? nem szeretném még lecserélni a telefonomat mert tökéletes lenne még pár évig de rövidesen muszáj lesz mert annyira szar ez az emui hogy nagyon...
2020. dec. 3. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nekem a mostani és előző telefonomon is remekül működött (inkább az előző volt a tiédhez közelebb eső kategóriában)

Garanciás még a telefonod, ha jól gondolom. Szerintem a legegyszerűbb ezt a szervizesekre bízni, mert szoftverprobléma elvileg nem lehet, talán ők tudnak vele valamit kezdeni. (Ha szerencséd van, akkor meg kicserélik neked.)

2020. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
utánna olvastam pár helyen van akiknek más márkájú telefonnal is előjön ez a hiba resetelés után is, szóval akkor nem huawei emui hiba, akkor valószínűleg mégsem fogom majd lecserélni, olvasgatok még hátha van rá valami fix, bár most így reset után már viszonylag tűrhető mert eltudom olvasni így a híreket de azért mégiscsak zavaró
2020. dec. 3. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem használom a discovert, más alkalmazásnál is ezt csinálja?
2020. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
semmilyen más alkalmazásnál nem történik ilyen, csak a google discovernél, meghát a google-nél de ott már reset után nem, discovernél reset után is csak ha afkolok kb fél percet akkor, mert előbb próbáltam ki hogyha lefelé fölfelé görgetgetem akkor percek alatt sem dob ki a főmenübe, lehet hogy ez a reset utáni "kidobálás" ez nem is hiba hanem afkolás miatt van
2020. dec. 3. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!