Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri szolgáltatónál telefont...

Megéri szolgáltatónál telefont venni? (Vodafone)

Figyelt kérdés
Sziasztok, telefon vásárlás előtt állok és a Vodafonenál van egy -25.000 forintos kedvezményem. Nos, így jobban megérné telefont venni, viszont vannak fenntartásaim. Van valami ennek valami technikai háttere, tehát más telefont adnak el ők, mint amit pl. egy Media Marktban vennék, vagy semmi hátulütője nincs ennek?

2020. dec. 7. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kártyafüggő lehet a telefon, más változás nincs.
2020. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, arra én is gondoltam, viszont olvastam valahol olyat, hogy ezek a telefonok lassabbak lehetnek és ugye ami pedig egy kisebb probléma, hogy a telefon egy Vodafone logóval kapcsol be.
2020. dec. 7. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a t-mobile-nál vettem telefonom, nem írja a logót mikor bekapcsol és nem is lassabb. Nem is hallottam még hasonlóról sem.
2020. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lassabbak a szolgáltató telefonok, én amit legutoljára vettem azon nem is szolgáltatói lógóval kapcsol be - mivel már kártya függetlenek az ott árult telefonok. Amúgy szolgáltatók így is túl árazottak, 25 ezer kedvezménnyel nem rossz. Média markt is túlárazott, max a garancia érvényesítése jobb.
2020. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, nem is lehet eladni kártyafüggő telefont.
2020. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. dec. 7. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyi hátulütője lehet, hogy ezzel változhat a hűségidőd, nem választhatsz olcsóbb előfizetést.
2020. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a Vodafont, pl az ügyfélszolgálatuk is katasztrófális. Ne csak a pénz felől közelítsd meg a kérdést, nézd meg mit,ilyen színvonalú szolgáltatást kapsz a pénzedért.
2020. dec. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!