Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Max.9...

Milyen telefont vegyek? Max.90 ezer forintot akarok rászánni. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Huawei P9 litem van (2017) és Huawei, Samsung vagy Xiaomi jöhet szóba. Ezek közül nem tudom melyik az ami az alábbiaknak talán megfelel.


Ami a lényeg, hogy szép képeket csináljon, lehessen bővíteni ha kicsi a belső memória mérete.


Az értesítési ledet is szeretem a mostanin, így jó lenne ha az is lenne rajta.


Fontos a Google támogatás.


A mérete pedig akkora legyen hogy kényelmesen tudjam megfogni és fotót készíteni.

Pl.a Xiaomi Redmi Note 9 pro (166x77x9,200g) hatalmas a jelenlegi Huawei P9 litem hoz (147x73x8,147g) képest.


Légyszi segítsetek!



#Huawei, Samsung, Xiaomi
2020. dec. 7. 13:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom, a Xiaomi ár-érték arányban verhetetlen márka, majdnem minden kategóriában az adja a legtöbbet a pénzedért! Ennyiért a Xiaomi Poco X3 NFC a létező legjobb telefon, már ha nem túl nehéz Neked 215 gramm, vagy pedig utána szerintem is a Xiaomi Redmi Note 9 Pro - összeségében szerintem a legjobb telefonok 90 vagy akár egészen 100 ezerig is!
2020. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. dec. 8. 10:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!