Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 mini vagy iPhone SE...

IPhone 12 mini vagy iPhone SE (2. gen.)?

Figyelt kérdés

Már lassan 5,5 éves az iPhone 6-os telefonom. Szóval eléggé vigyáztam rá, de azért már sok baja van - ideje leváltani egy újra. Az új telefont szintén nem 1 év után tervezném lecserélni. Nincsenek nagy igényeim, alap alkalmazások (facebook, messenger, whatsapp, 1-2 unaloműző játék), viszont rengeteg fotót-videót készítek. (Ugyanitt kérdés: most a 16 GB rohadt kevés volt, állandóan törölnöm kellett; megérné a 128 vagy elég azért a 64?)

A 12 mininek nyilván jobb a kamerája, de kérdés, hogy megéri ez nekem? A 6-os után az SE is látható különbség lesz. Ti melyik telefont vennétek meg hosszú távra?


2020. dec. 9. 18:34
 1/6 anonim válasza:
35%
Amelyikre pénz van. Tehát az SEt
2020. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha rengeteg képet készítesz és nem akarod állandóan X időnként lementegetni, vagy nincs nagyobb iCloud tárhely előfizetésed, szerintem megérné a 128 GB-os modell.
2020. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
46%

16Gb után elég lesz a 64Gb bőven.

Én 12 Mini-t választanám. Dizájn jobb, teljes kijelzős oled, akkuidő jobb, 1 évvel fiatalabb, mindenben jobb, persze közel dupla annyi, de ha több évre tervezel és megveszed az SE-t gondolj bele 3 év után hogy nézne ki, már minden gagyi teló teljes kijelzős. Ha 1-2 évre vennéd, akkor SE.

2020. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
12 Mini ha van rá keret. Én megvárnám, amíg lejjebb megy az ára, mert így túl van árazva nagyon.
2020. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Én most váltottam 6S-ről 12-re.

Szintén 16 GB volt nekem is, most 256-ost választottam, reményeim szerint ez is kibír velem legalább 4 évet, mint az előző.


A Minit válaszd, nekem is az volt a másik kiszemelt készülék.

2020. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%

azért na xd

hogy mi éri meg neked döntsd már el te

ennyire csak nem vagy balfasz xd

neked is meg nekem is mások az igények baszod xd

2020. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!